Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.  Fot. Instagram/@dziendobrytvn
Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Fot. Instagram/@dziendobrytvn

Zmiany w TVN. Do popularnego programu dołącza nowa para prowadzących

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 9
W programie "Dzień dobry TVN" dużo się dzieje. Jeszcze jakiś czas temu nastąpiła wymiana prowadzących. Teraz poznaliśmy nowy duet, który będzie prowadził śniadaniówkę. Gospodyniami będą Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Nowy duet prowadzących w "Dzień dobry TVN" 

W niedzielnym programie "DDTVN" zaprezentowano nową parę prowadzących, która zadebiutuje już w najbliższą środę w śniadaniówce TVN. Są to: współpracujący z programem od wiosny 2020 roku prowadzący cykl "Showbiz" Sandra Hajduk-Popińska oraz związana z "Dzień dobry TVN" od ponad 10 lat Anna Senkara. 

"Ania i Sandra są w rodzinie DDTVN od dawna, doskonale znają nasz program i jestem przekonana, że świetnie poradzą sobie w roli prowadzących. Dziewczyny, oprócz tradycyjnego prowadzenia programu, nie zrezygnują ze swoich działań reporterskich i właśnie to będzie je wyróżniać jako duet" – zapowiedziała w komunikacie prasowym Dorota Malesa, producentka "Dzień Dobry TVN”.


Portal wirtualnemedia.pl, przypomina, że cały czas trwają próby kamerowe z udziałem różnych osób. Na zdjęciach uczestniczą m.in. redaktor naczelny magazynu "K MAG” Mikołaj Komar, Piotr Kędzierski (prowadzący wraz z Kubą Wojewódzkim podcast w Onecie, a wcześniej “Onet Rano”) oraz prezenterka TVN24 Dagmara Kaczmarek-Szałkow. W najbliższym czasie możemy więc spodziewać się kolejnych debiutów. 

Duże zmiany w "DDTVN" 

Śniadaniówka TVN powróciła na anteny po wakacyjnej przerwie 4 września, w zupełnie innej odsłonie. W studiu od dłuższego czasu trwał remont. Zmiany objęły m.in. wymianę mebli i dodatków, a także całkowitą zmianę układu studia. Widzowie doczekali się również nowej czołówki oraz nowej pory emisji. "Dzień dobry TVN" rozpoczyna się o 7:45.

Jakiś czas temu z formatem telewizji śniadaniowej pożegnali się Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Zdziwienia zwolnieniem z dobrze płatnej pracy nie ukrywała Kalczyńska, która zdradziła, że była wręcz w szoku. Dodała też w mediach społecznościowych, że poszukuje nowego wyzwania zawodowego.

Zwolnienia spowodowały, że o połowę zmniejszyła się liczba par gospodarzy. Od 4 września prowadzącymi parami są: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

"Super Express" ujawnił, że największe gwiazdy "Dzień Dobry TVN" inkasują nawet do 50 tys. złotych miesięcznie. 

MP

Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.  Fot. Instagram/@dziendobrytvn

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura