fot. Facebook
fot. Facebook

Polsat błagał go o powrót. Piotr Gąsowski podjął decyzję ws. dalszej współpracy

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Wielki powrót Piotra Gąsowskiego do Polsatu. w 20., jubileuszowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” - poinformował portal Wirtualnemedia.pl powołując się na swoje źródła. Nie wiadomo jednak, czy aktor wystąpi tam w roli prowadzącego. Przypomnijmy, że w styczniu opuścił on format w nieciekawych okolicznościach.

Piotr Gąsowski wraca do "Twoja twarz brzmi znajomo"

"WM" donoszą, że Gąsowski może ponownie zostać jurorem lub być trzecim prowadzącym programu. Przypomnijmy, że  z dalszego zasiadania w panelu jurorskim zrezygnował Paweł Domagała. W gremium oceniającym pozostają Małgorzata Walewska i Robert Janowski.

Gąsowski de facto potwierdził powrót do współpracy z Polsatem. Na jego mediach społecznościowych pojawiła się tajemnicza relacja, na której gwiazdor pokazał się w głównej siedzibie stacji.

- Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć, ale dostałem prezent - tak gwiazdor opisał zamieszczony na Instagramie materiał.

Gwiazdor już raz odszedł z Polsatu. Wstawił się za koleżanką

Informacje o wielkim powrocie Gąsowskiego do Polsatu mogą zaskoczyć niejednego telewidza. Przypomnijmy, że gwiazdor rozstał się ze stacją w niezbyt przyjemnych okolicznościach.

W styczniu tego roku  Piotr Gąsowski opublikował wpis na Instagramie, w którym poinformował o swoim odejściu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Powodem odejścia miało być zwolnienie z formatu jego redakcyjnej koleżanki, Katarzyny Skrzyneckiej.

- Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla , „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! - napisał Gąsowski.

Więcej przeczytasz o tym tutaj:


Kontrowersje wokół Gąsowskiego. Skrytykował prezydenta

Gąsowski nie dał o sobie zapomnieć po odejściu z Polsatu. W czerwcu tego roku napisał wyjątkowo krytyczny post pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy. Wielu internautów uważało, że przesadził.

- Pan doktor prawa administracyjnego podpisuje ustawę, której nawet nie miał szansy przeczytać ze zrozumieniem - napisał w ironicznym tonie Gąsowski.

Więcej przeczytasz o tym tutaj:


MB

Fot. Piotr Gąsowski. Źródło: Facebook.com

Czytaj dalej:


Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości