Z Polsatu wybrał się do TVP INFO. Zaskoczył oświadczeniem już na starcie

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 109
Wojciech Szeląg był znany widzom z publicystycznych programów w Polsacie, gdzie pracował od 1993. Teraz zasilił redakcję odzyskanej na mocy decyzji ministra Bartłomieja Sienkiewicza TVP INFO. Już na wstępie zaznaczył w swoim debiucie, że rząd postąpił słusznie, przejmując Telewizję Polską.

Zwierzenie nowego prezentera TVP INFO

- Przez długie lata spotykaliśmy się na innej antenie, ale zawsze zmiany! Zarówno w TVP, co było warunkiem niezbędnym z mojego punktu widzenia, jak i w moim życiu zawodowym - powiedział Wojciech Szeląg w pierwszym dniu pracy widzom TVP INFO. - Naprawdę, bardzo się cieszę, że widzimy się ponownie. Zwłaszcza, że w tak znakomitym towarzystwie - nie szczędził komplementów zaproszonym gościom do telewizji publicznej. 

Pierwszymi rozmówcami Szeląga w popołudniowym paśmie publicystycznym była mecenas Sylwia Gregorczyk-Abram z inicjatywy "Wolne Sądy", która już kolejny raz od tygodnia pojawiła zawitała do studia TVP INFO oraz sędzia Piotr Gąciarek. - Oczywiście, będziemy mówić o Kamińskim i Wąsiku - zapowiedział prezenter. 

  


Ludzie Polsatu w TVP INFO

Wojciech Szeląg od 1993 współpracował z kanałami Polsatu. Prowadził m.in. „Informacje”, „Biznes informacje”, „Tak czy nie”. Od 2021 był w biznesowej redakcji Interii. Poranne pasmo prowadzą inni dziennikarze, którzy przybyli z Polsatu: Wioleta Wramba i Piotr Jędrzejek.

Tak mocnego wejścia na żywo dawno nie widzieliśmy. A Wy co uważacie o stanowisku Szeląga, wygłoszonym do widzów TVP INFO? 


Fot. Wojciech Szeląg w TVP INFO

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj109 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura