To będzie pierwszy gość Stanowskiego i Mazurka. Mocny start "Kanału Zero"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 66
Prezydent Andrzej Duda będzie w piątek gościł w "Kanale Zero". Wywiad z nim przeprowadzą Krzysztof Stanowski i Robert Mazurek. Pierwsza rozmowa Przemysława Rudzkiego z pomysłodawcą kanału na YouTube w ciągu 7 godzin od końca audycji ma ok. 850 tys. wyświetleń.

Start "Kanału Zero"

"Kanał Zero" rozpoczął nadawanie w czwartek o godz. 20. Wśród zaproszonych dziennikarzy i ekspertów do współpracy znajdziemy Roberta Mazurka, Marcina Mellera, Przemysława Rudzkiego, Andrzeja Twarowskiego, Sławomira Dębskiego, gen. Rajmunda Andrzejczaka, Jarosława Wolskiego, Marcina Matczaka czy Bogusława Leśnodorskiego. "Kanał Zero" wzmocnili też Wojciech Kowalczyk, raper Tede czy Izabella Krzan, niedawno zwolniona z "Pytania na Śniadanie". 


Andrzej Duda w "Kanale Zero"

W debiutanckim wywiadzie dowiedzieliśmy się, że w piątek u Stanowskiego zagości sam prezydent. - Idziecie na wywiad do prezydenta. Zaczęliśmy zastanawiać się w redakcji, czy kanał który startuje, może nabrać gigantycznego rozpędu dzięki fajnym vlogom, live'om, czy taki kanał powinien mieć wywiad z prezydentem? Wiadomo, że sytuacja wokół prezydenta, jakby powiedzieć, że nie jest najlepsza, to jakby nie powiedzieć nic. W naszej rzeczywistości to od razu naznacza - zauważył Rudzki w "Kanale Zero". 

- Zapędzenie do zagrody. Przecież to jest totalny absurd, że odpalasz kanał na YouTube, chcesz zrobić coś dużego, chcesz żeby ludzie coś z tego wynieśli i się zastanawiasz, czy dobrym pomysłem na start kanału jest wywiad z prezydentem, czyli głową państwa. I myślisz, że się doczepią, nieważne co będzie w tym wywiadzie, to będzie łatka, że "pisiory". To jest chore, że nie potrafimy rozmawiać - odparł Stanowski.

"Kanał Zero" wysłał też zaproszenia do rozmowy na YT dla premiera Donalda Tuska i marszałka Sejmu Szymona Hołowni. Stanowskiego i Rudzkiego na żywo oglądało ponad 100 tys. osób. Od zakończenia odcinka film ma blisko 850 tys. wyświetleń na platformie YouTube. W piątek emisja wywiadu z prezydentem Andrzejem Dudą o g. 20. 


Fot. Przemysław Rudzki, Krzysztof Stanowski (po prawej), Andrzej Duda/Fot. screen "Kanał Zero", KPRP/Canva

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura