Studio "Pytanie na śniadanie". Fot. Instagram/@pytanienasniadanie
Studio "Pytanie na śniadanie". Fot. Instagram/@pytanienasniadanie

Jej śmiech zna każdy. Znana artystka kabaretowa poprowadzi "Pytanie na śniadanie"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
Po przejęciu Telewizji Polskiej ogromną rewolucję przeszedł śniadaniowy format "Pytanie na śniadanie". Wymieniono w nim wszystkie pary prowadzących. W czwartek pojawił się tajemniczy wpis, który zapowiada ostatnią nieznaną do tej pory parę. Jak udało się ustalić portalowi "Świat Gwiazd", jedną z prowadzących będzie Katarzyna Pakosińska.

Rewolucja w "Pytaniu na śniadanie" 

"Pytanie na śniadanie" przeszło ogromną rewolucję. Nową szefową śniadaniówki została Kinga Dobrzyńska, która zastąpiła Cezarego Jęksę. Nowa prezes postawiła na wymianę prezenterów i tak też z "PnŚ" pożegnały się wszystkie pary prowadzące, w tym m.in. uwielbiani przez widzów Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. 

W śniadaniówce w ich miejsce pojawiły się nowe pary: była twarz "Dzień Dobry TVN" Robert Stockinger i znana z Polsatu Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy (oboje od lat pracują w TVP), Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Według zapowiedzi par miało być pięć i widzowie nadal czekają na ostatnią dwójkę prowadzących. 


Pakosińska w "Pytaniu na śniadanie" 

Oficjalny profil śniadaniówki uchyli jednak rąbka tajemnicy. "W przyszłym tygodniu, na tych kanapach, zasiądzie nowa para prowadzących Kasia i Piotr nie mogą się już doczekać spotkania z Wami!" – napisano. 

Pojawiły się spekulacje, kto kryje się pod tymi imionami. Jak ustalił portal "Świat Gwiazd", nową prezenterką programu zostanie Katarzyna Pakosińska. Celebrytka znana jest przede wszystkim jako artystka kabaretowa, powiązana z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Co ciekawe, Pakosińska pracowała już kiedyś w TV Polonia, prowadziła też poranny program śniadaniowy “Kawa czy herbata?” w TVP1.

– Nowe szefostwo TVP2 nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia idealnie sprawdzi się w roli prowadzącej “Pytania na śniadanie”. Co więcej, władze stacji po cichu liczą na to, że za sprawą swojej charyzmy i pogodnej aparycji Pakosińska będzie na swoich zmianach przyciągać przed ekrany rekordową liczbę widzów – powiedziała portalowi osoba związana z produkcją “Pytania na śniadanie”.

Nadal pozostaje jednak pytanie, kim jest "Piotr". Internetowi detektywi typują, że może to być Piotr Gąsowski lub nawet Piotr Kraśko. Na rozwiązanie tej tajemnicy trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia. 

MP

Studio "Pytanie na śniadanie". Fot. Instagram/@pytanienasniadanie

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura