fot. Screenshot/YouTube
fot. Screenshot/YouTube

Spytali Annę Popek o Danutę Holecką. Nigdy tak szczerze nie mówiła o ich relacji

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 16
Anna Popek postanowiła stanąć otwarcie w obronie Danuty Holeckiej. Była prezenterka TVP od dłuższego czasu nie cieszy się dobrą prasą, szczególnie wśród przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Była gwiazda "Pytania na śniadanie" mówi o swojej dawnej telewizyjnej koleżance: "To naprawdę porządna osoba".

Anna Popek ujawnia prawdę o Danucie Holeckiej

Nie jest tajemnicą, że Danuta Holecka nie jest darzona sympatią przez przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. Na byłą prowadzącą "Wiadomości TVP" przez lata regularnie spadał deszcz krytyki, a nawet po jej odejściu z publicznej telewizji często staje się negatywną bohaterką nagłówków portali plotkarskich.

Obecnie Holecka spełnia się jako prezenterka TV Republika, do której niedawno przeszła również Anna Popek. Gwiazda dawnego "Pytania na śniadanie" nigdy nie opowiadała szczegółowo o swojej relacji z koleżanką z pracy, jednak w wywiadzie dla serwisu "Pomponik" postanowiła zrobić wyjątek. Jak się okazało, Popek bardzo ceni sobie znajomość z Holecką, którą określa jako osobę uczciwą i lojalną. "Danka jest osobą uczciwą i lojalną wobec zespołu. To mogę powiedzieć" – stwierdziła.


Prezenterka TV Republika broni koleżanki z czasów TVP

Popek wyjaśniła również, że zła prasa, która otacza Holecką, nie jest uzasadniona. Według byłej prowadzącej "Pytanie na śniadanie", wokół jej koleżanki z pracy przez lata narosło wiele krzywdzących plotek, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Odniosła się przy tym do krążących od niedawna informacji, jakoby Holecka miała "zostawić" swoich współpracowników po odejściu z TVP.

– Właśnie ostatnio rozmawiałyśmy i tak stwierdziłam, jaka to naprawdę porządna osoba. Tak łatwo jest komuś dorobić gębę. Myślę, że wielu ludzi w życiu miało takie sytuacje, że ktoś coś złego powiedział, i to się ciągnęło przez lata, chociaż nie było w tym grama prawdy. O Danusi też mówili, że tam ludziom swoim nie pomogła, że zostawiła, że była zainteresowana odprawą. Prawda była zupełnie inna, tylko już tej prawdy nikt nie chciał słuchać – opisała Popek.

Salonik

Na zdjęciu Anna Popek i Danuta Holecka, fot. Screenshot/YouTube

Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj16 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura