7 obserwujących
723 notki
99k odsłon
166 odsłon

gdzieś w EU - wnet nam się pochlasta nadzwyczajna kasta ... /697

Wykop Skomentuj

Głęboko w nosie mamy kto komu kłody pod nogi ciskał. Nasza intuicja podpowiada, że grupa tracąca przywileje, apanaże, nietykalność, BEZKARNOŚĆ, uczyni wszystko i wszystko podepcze, aby tylko opóźnić odejście w niebyt.

I nie liczymy nawet na to, że ostatni zgasi światło. Uciekną jak szczury z tonącego parostatku. O kim mowa ? O kaściarzach ofkors. Od dawna wiedzieliśmy o tym, że pan Zaradkiewicz ma łeb jak sklep. Każdy tekst wypowiadany przez niego o lata świetlne wyprzedzał toporne inwokacje PANI NAJPIERWSZEJ PREZES i to napawało nas optymizmem. Jako dowód, że nie wszystko stracone, że są ludzie utytułowani ale i przy tym kompetentni. I okazało się, że jednak są. Bo właśnie pan profesor Zaradkiewicza stosując Gambit Zaradkiewicza wysadził kaściarzy i to z piorunującym skutkiem w powietrze. Zagłobowym fortelem przesyłając zapytanie do TK.

Co robią kaściarze ? A dokładnie: Iustitia ? W trybie pilnym uchwalają odezwę, z której my wyodrębniliśmy dwa zdania.

Pierwsze:

"Działania takie podjęli prawnicy bezprawnie powołani w ostatnim roku do Sądu Najwyższego na stanowiska sędziów."

Jeśli pośród tych najsprawiedliwszych ze sprawiedliwych krąży odbijany jak piłeczka pingpongowa, postulat o bezprawnych działaniach, to kończcie a wstydu nie oszczędzajcie.

I drugie zdanie:


"W najbliższych tygodniach dojdzie do próby usunięcia sędziów Sądu Najwyższego i przejęcia go przez przedstawicieli rządzącej większości. Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA apeluje do polskich i międzynarodowych instytucji o uwagę."

Nie jesteśmy detalistami. Nie przykładamy wagi do faktu, że jakiś kaściarz rąbnął 50 zł na stacji benzynowej. Inny coś z elektroniki w sklepie. A jeszcze inny prowadził po wódzie. Nam idzie o PRYNCYPIA. A te umarły dawno. Wraz ze wzmiankowaną powyżej bezkarnością, nietykalnością i przeświadczeniem o własnej doskonałości.

Po co apele kaściarzy do instytucji międzynarodowych ? Wołajcie o wsparcie do Kodziarzy, Ubywateli, Feministek, Miłośników LGTBXYZ, Farmazonów, Hołdysa, Gretkowską, Sthurów a nawet wezwijcie DEMOGORGONA a i tak wasze godziny są policzone. Wszyscy won ! I tego się trzymajmy ...

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale