7 obserwujących
733 notki
101k odsłon
176 odsłon

gdzieś w EU - filozofem już jestem a teraz będę profesórem ... /701

Wykop Skomentuj18

Hartman to typowy przykład żydowskiego podżegacza, insynuatora i specjalisty w odwracaniu kota ogonem, czyli manipulowaniem realiami. Typowe a pospolite działanie polegające na wsadzaniu kija w mrowisko.

To dość prymitywna metoda lecz skuteczna by zaistnieć. Kiedyś eksplodował tezą o tym, że związki kazirodcze to nowe otwarcie i zarazem nowa jakość w spełnieniu uczuć matki do syna czy brata do siostry.  A zaledwie kilka dni temu przypisał Polakom rozpoczęcie wojny polsko bolszewickiej.

Podług naszej wiedzy opartej o enuncjacje wiarygodnych historyków marsz sił sowieckich na zachód rozpoczął się 17 listopada. 11 grudnia 1918 bolszewicy przejęli z rąk niemieckich Mińsk a 5 stycznia 1919 po walkach z polską samoobroną zajęli Wilno. Właśnie atak wojsk bolszewickich na Wilno 4 stycznia 1919 roku powinien być uważany za faktyczny początek wojny polsko-bolszewickiej. 3 stycznia 1919 bolszewicy utworzyli Radę Rewolucyjno-Wojskową Polski, mającą w przyszłości pełnić funkcję polskiego rządu. I tyle w tym temacie.

A profesorom i filozofom z zaklętego kręgu Petru i Przyjaciele, my podziękowaliśmy już bardzo dawno i w żaden sposób nie korzystamy z ich usług.  Teraz nadszedł czas aby onemu Janu podziękował pracodawca. Albowiem ponieważ, że istnieją w świecie zdarzenia o których nawet najznamienitszym fizjologom (filozofom) się nie śniło. I tego się trzymajmy ...

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale