No to się nie mieści w łepetynie,żeby tylko dokuczyć słownie prezydentowi wielu pokazuje swoje oblicze przyjaciół UPA/OUN,Banderze i innym katom Polaków!
Gdyby pan prezydent wszedł w konflikt z Niemcami o ich uwielbianie SS też by stanęli po stronie Niemców?
Gdyby Rosjanie ogłosili,że kaci z Katynia to rosyjscy patrioci i prezydent by to ostro skrytykował,stanęli by po stronie Rosjan?
Podsumowując,rozbiory nie dziwią!


Komentarze
Pokaż komentarze (19)