emeryt ZUS emeryt ZUS
410
BLOG

Wiedziałem ,że na salonie mnóstwo wielbicieli Niemiec,Rosji ale żeby UPA?

emeryt ZUS emeryt ZUS Polityka Obserwuj notkę 19

 No to się nie mieści w łepetynie,żeby tylko dokuczyć słownie prezydentowi wielu pokazuje swoje oblicze przyjaciół UPA/OUN,Banderze i innym katom Polaków!

Gdyby pan prezydent wszedł w konflikt z Niemcami o ich uwielbianie SS też by stanęli po stronie Niemców?

Gdyby Rosjanie ogłosili,że kaci z Katynia to rosyjscy patrioci i prezydent by to ostro skrytykował,stanęli by po stronie Rosjan?

Podsumowując,rozbiory nie dziwią!

emeryt ZUS
O mnie emeryt ZUS

Na poważnie już niczego nie komentuję! Komentarz został usunięty przez administratora serwisu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (19)

Inne tematy w dziale Polityka