Jak żeś taki honorowy!
Oddawaj pieniądze,nasze pieniądze bo to my zapłaciliśmy za to,inflacją!
Jak honor,to honor,łatwo robić puste gesty,ale może należy się honorowo rozliczyć?
Nie przychodzi to do banderowskich głów?
Nie przychodzi,że Putin teraz może wszędzie i zawsze ogłaszać całemu światu,widzicie,miałem rację z tą operacją specjalną,przecież tam faktycznie sami faszyści!
Panie Tusk,panie Sikorski broń pan zatem banderowskiej postawy,wbrew faktom!
Do dzieła,wykorzystać też kamarylę!



Komentarze
Pokaż komentarze (20)