Zeleński niewinny,to wszytko Putin,żeby pokazać jacy Polacy są niedobrzy!
Ponieważ nasz rząd jest taki proputinowsko-banderowski wszedł w tę narrację,Zeleński chciał dobrze,Putin namieszał a prezydent Nawrocki wrogiem wszystkich sił postępu,czyli czcicieli UPA i OUN!
No bo powinien zamiast odbierać ten Order,nadać drugi,może Virtuti ?
Wtedy Zelenski by się nie pogniewał,Tusk by ogłosił sukces,że za to Ukraińcy pozwolili by nam odbudować jakiś kibel w Kijowie,w czym ma doświadczenie Trzaskowski,700 tys. i ścieżka z trocin!
Mógłby jeszcze ten Trzaskowski obsadzić im ulice niemieckimi drzewami i zrobić plażę nad Dnieprem otwartą w listopadzie,a na deser strefę wypoczynku z palet na Krieszczjatiku!
A zły Nawrocki z podpuszczenia a jakże Putina wszytko zepsuł!



Komentarze
Pokaż komentarze (13)