"Szanowny Panie Ambasadorze, w związku z działaniami i wypowiedziami Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, które spotkały się z poparciem wszystkich byłych prezydentów Ukrainy oraz zdecydowanej większości ukraińskiej klasy politycznej, podjąłem decyzję o zwrocie dwóch odznaczeń państwowych Ukrainy, którymi zostałem uhonorowany za działalność na rzecz integracji europejskiej Ukrainy" - stwierdził Kamiński w liście przesłanym Polsat News.
Zatem nawet w będąc w koalicji 13 grudnia można być przyzwoitym?
Zgodnie z maksymą Słonimskich!
"Kiedy nie wiesz, jak się zachować, na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie".
Od premiera tego nie oczekuję,od jego kamaryli też nie.



Komentarze
Pokaż komentarze (4)