emeryt ZUS emeryt ZUS
148
BLOG

Miśku Kamiński,zachowałeś się jak trzeba czyli przyzwoicie!

emeryt ZUS emeryt ZUS Polityka Obserwuj notkę 4

"Szanowny Panie Ambasadorze, w związku z działaniami i wypowiedziami Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, które spotkały się z poparciem wszystkich byłych prezydentów Ukrainy oraz zdecydowanej większości ukraińskiej klasy politycznej, podjąłem decyzję o zwrocie dwóch odznaczeń państwowych Ukrainy, którymi zostałem uhonorowany za działalność na rzecz integracji europejskiej Ukrainy" - stwierdził Kamiński w liście przesłanym Polsat News.

Zatem nawet w będąc w koalicji 13 grudnia można być przyzwoitym?

Zgodnie z maksymą Słonimskich!

"Kiedy nie wiesz, jak się zachować, na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie".

Od premiera tego nie oczekuję,od jego kamaryli też nie.

emeryt ZUS
O mnie emeryt ZUS

Na poważnie już niczego nie komentuję! Komentarz został usunięty przez administratora serwisu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Polityka