14 obserwujących
292 notki
405k odsłon
  230   0

Lewica zabiera całe pole kulturowe prawicy, opanowała film, teat

Jest nowa okazja pokazania się światu a nie bunkrowania się w okopach. Na koszulki konserwatyzm.pl będzie specjalna oferta jak i dla prenumeratorów Pro Fide. Mam nadzieję, że klub będzie chciał ścisłe współpracować - z Jarosławem Kornasiem rozmawia Adam Wielomski.


Do tej pory prowadził Pan sprzedaż książek. Pański capitalbook.pl to jedna z największych prawicowych księgarń on-line. Co spowodowało, że teraz sprzedaje Pan koszulki? Tak dobrze idzie księgarnia, że ma Pan środki na zwiększenie asortymentu, czy też odwrotnie – to wynik kryzysu w książkach?

Z całą pewnością kryzys objął też branże księgarską, w ciągu ostatnich trzech miesięcy upadło parę ważnych księgarni w kraju, czy on dotyczy moich książek? Raczej nie, w ciągu ostatnich miesięcy sprzedaż rośnie. Jest to wynik ciężkiej pracy oraz pomocy różnych osób, często bezinteresownej. Teraz mając już doświadczenie w sprzedaży udało mi się zebrać zespół ludzi w tym dwóch grafików. Ma to pozwolić na stały rozwój. Co do środków nie jesteśmy „jednozłotówkowcami”, za parę miesięcy powstanie kolejny sklep z jeszcze innym asortymentem.

Skąd wziął się pomysł koszulek politycznych? Wydaje się, że to raczej pomysł lewacki. Widywano koszulki z napisami "Che" lub "Make peace not war". Ale napis "Pokolenie B16"?

Lewica zabiera całe pole kulturowe prawicy, opanowała film, teatr, język, sztukę. Moim zdaniem musi powstawać jak najwięcej prawicowych inicjatyw które wyjdą na przeciw lewicy. Musi to być silna prawicowa alternatywa. Musimy być widoczni i nie wstydzić się swoich poglądów. Pokolenie B16 jest to pójście w kierunku zamanifestowania akceptacji zmianom które czyni powoli Ojciec Święty.

Jakie koszulki będziecie Państwo jeszcze produkować?

Różne, masę produktów czeka na akceptację, graficy ciężko pracują aby były one jak najbardziej czytelne oraz z „jajem”. Główne tematy to polityka, religia ale też sport i życie codzienne. Do końca miesiąca sklep powinien się znacznie ożywić.

Czy będą koszulki o Żydach? Albo o sodomitach?

O Żydach jest kilka projektów w tym niektóre bardzo ostre, nie chcemy robić dużej awantury na początku, chociaż? A co do sodomitów graficy ciężko pracują nad paroma cudami.

Czy przewidujecie koszulki z napisem „konserwatyzm.pl”? A jeśli tak, to czy dla Czytelników naszej WWW będą jakieś upusty?

OCZYWIŚCIE! Liczę na wsparcie klubu w tej kwestii oraz na promowanie jak by nie patrzyć własnego portalu poprzez swoją koszulkę. Jest nowa okazja pokazania się światu a nie bunkrowania się w okopach. Na koszulki konserwatyzm.pl będzie specjalna oferta jak i dla prenumeratorów Pro Fide. Mam nadzieję, że klub będzie chciał ścisłe współpracować.

Na koniec chciałbym powiedzieć, że w porównaniu z lewicą marketing i promocja naszych idei została kompletnie prócz paru wyjątków zignorowany. Poprzez takie i inne inicjatywy wychodzimy wreszcie na ulicę. Musimy walczyć!

Z Jarosławem Kornasiem menedżerem sklepu nawww.innekoszulki.pl rozmawiał Adam Wielomski

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale