Osowa22 Osowa22
952
BLOG

Według jasnowidza Konfederacja zostanie zdelegalizowana

Osowa22 Osowa22 Teorie spiskowe Obserwuj temat Obserwuj notkę 22
Według jasnowidza Oskara z Wrocławia Konfederacja i inne liberalne partie w Polsce jak KO i PL2050 zostaną zdelegalizowane, a ich politycy osadzeni w nowej Berezi.

Konfederacja w ostatnich sondażach bije rekordy popularności. Jeszcze w badaniach przed weekendem słupki poparcia partii Sławomira Mentzena nawet 16% poparcia, co jest najlepszym wynikiem tej partii w historii. Już teraz niektórzy publicyści zastanawiają się. czy Konfederacja po wyborach wejdzie w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością czy może będzie się silić na niezależność i będzie wspierała mniejszościowy rząd PiS w najważniejszych głosowaniach lub nawet zdecyduje się na głosowanie przeciw wobec votum zaufania dla nowego rządu i tym samym na kolejne wybory. Tymczasem według jednego jasnowidza Oskara z Wrocławia wszystkie te kalkulacje mogą wziąć w łeb.

Jak przedstawił jasnowidz w jednym ze swoich filmików sprzed kilkunastu miesięcy do wyborów w 2023 w ogóle....nie dojdzie. Rząd na jesień ma wprowadzić stan wyjątkowy w związku z sytuacją na granicy z Białorusią i eskalacją wojny na Ukrainie. Władzę częściowo ma przejąć wojsko i wówczas właśnie ma się wszystko zacząć. Konfederacja ma zostać zdelegalizowana, a jej członkowie i liderzy wsadzeni do więzienia. Zresztą to ma spotkać nie tylko Konfederację, ale również Koalicję Obywatelską, partię Szymona Hołowni, PSL, a nawet część Lewicy związaną z dawną Wiosną Roberta Biedronia. Co ciekawe zatrzymania mają dotyczyć nie tylko samych polityków.

Do Polski ma przyjechać ponad sto tysięcy żołnierzy wojsk NATO i armii USA i to oni będą dokonywać aresztowań. - Cały Uniwersytet Wrocławski, inne uczelnie w Polsce, sprzedajni dziennikarze, politycy, agenci, szpiedzy pójdą siedzieć do nowej Berezi. Chociaż niektóre postulaty Konfederacji mi się podobają - uważa jasnowidz Oskar. Według niego nasz kraj ma zostać totalnie oczyszczony z agentury rosyjsko-niemieckiej, gdyż Amerykanie chcą zrobić w naszym kraju potężne inwestycje biznesowe, a do tego potrzebują oczyszczenia sądów i różnych instytucji gospodarczych z elementu szpiegowskiego. Także wygląda na to, że czas dominacji kondominium niemiecko-rosyjskiego w Polsce dobiega końca.

Niezbyt ciekawa przyszłość czeka też lidera Koalicji Obywatelskiej Donalda Tuska. Według jasnowidza Oskara czas Donalda Tuska w życiu publicznym powoli się kończy, a sam Tusk po prostu umrze. - Przyszłość Donalda Tuska widać raczej w czarnych barwach. Albo się zastrzeli, popełni samobójstwo, albo powiesi się w celi. Także raczej wielkiej przyszłości u niego nie widać - mówi Oskar. - Będzie to śmierć gwałtowna. Raczej nawet będzie to groteskowa sytuacja. Zresztą kilku polityków z czasów rządu Platformy Obywatelskiej już siedziało i ładnie zaczęło sypać jak Sławomir Nowak na przykład. Z tego będą właśnie później właśnie te aresztowania i wprowadzony stan wyjątkowy - dodał Oskar.

Ci, którzy będą wątpić w te przepowiednie polecam zobaczyć inne filmy jasnowidza Oskara to zobaczą, że już wiele z jego proroctw się sprawdziło co do joty. Jeszcze inny jasnowidz Olaf z Gdańska i Wojciech Glanc również przepowiadali w poprzednich miesiącach całkowitą delegalizację ruchu antyszczepionkowego i Konfederacji oraz aresztowania wielu polityków w naszym kraju.

Osowa22
O mnie Osowa22

https://adriandudkiewicz.blogspot.com/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości