15 obserwujących
331 notek
257k odsłon
733 odsłony

Katastrofa smoleńska - nadchodzi kolejna kompromitacja

Wykop Skomentuj32

I nie chodzi tu o "krucjatę" Pyzy przeciw brakowi organizacji 10 rocznicy. Chodzi o to co PiS zrobił patriotycznym obywatelom, a szczególnie blogerom poświęcającym setki, tysiące godzin na analizowanie tej katastrofy-zamachu. Pyza, który kiedyś pisał rozsądne artykuły poczuł wiatr historii i dołączył do chóru "zatroskanych".

Naprawdę zostało już niewiele czasu. Najwyższa pora podjąć decyzje i zacząć należycie organizować uroczystości.

Tak, to jest najważniejsze. Bo jak schodkowy tropiciel ogłosił - prawda jest, ale może nigdy jej nie poznamy. To po co szukać ? Po co wydawać pieniądze ? Po co OSZUKIWAĆ na koniec, że coś się robi. Czemu ukrywać wyniki ekspertyz.

Sekta CFIT-owa święci triumfy. Podkomisie Macierewcza kompromitują się raz, za razem. Już nawet mało kto ich kopie, bo leżą na łopatkach. A Pyza tak to komentuje:


Śledztwo potrwa jeszcze co najmniej długie miesiące. Warto o tym pamiętać i zachować cierpliwość.


https://wpolityce.pl/smolensk/481288-3-miesiace-do-rocznic-czy-ktos-trzyma-reke-na-pulsie

Na prawdę warto ? 10 lat to mało ? Bezczelność "pytań nie przewidujemy", brak komunikatów od ponad roku, bezmyślne eksperymenty, brak rzetelnych przesłuchań Stroińskiego i Wosztyla...

Oczywiście można uznać, jak sugeruje Kaczyński - że "tak trzeba", "dla dobra Polski".

Skoro tak, to przestańcie PiS-y kpić z Polaków. Zamknijcie Podkomedię i parodię śledztwa prokuratury. Zostawcie mówienie o KwS "zamachowym świrom",  nie wyrzucajcie naszych pieniędzy w błoto,  nie kłamcie, że coś analizujecie.
Wykop Skomentuj32
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka