Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1761 notek
1424k odsłony
  248   0

Chcesz wyłysieć dziewczyno - zaszczep się !

Chcesz wyłysieć? Zaszczep się!

OPUBLIKOWANO ZA: https://www.bibula.com/?p=128021


W miesiąc po wstrzyknięciu do organizmu eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, młoda Japonka niemal całkowicie utraciła włosy.

Japonka, znana w mediach społecznościowych jako Ayapipipiii, dokumentuje proces łysienia po „zaszczepieniu” się 29 czerwca br. produktem firmy Moderna. Od razu po iniekcji poczuła się słaba i gorączkowała, a już następnego dnia przy kąpieli zauważyła duże ilości wypadających włosów. Po tygodniu zaczęła umieszczać zdjęcia, najpierw pokazywała pojedyncze miejsca na głowie, które utraciły włosy (choroba znana w medycynie jako alopecia), które w kolejnych dniach rozszerzały się na całą głowę. W poście z 31 lipca jej głowa jest niemal całkowicie łysa i wygląda jakby przeszła chemioterapię.

https://www.lifesitenews.com/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot-2021-09-13-at-10.18.02.png

image

Okazuje się jednak, że wpisy Japonki umieszczającej zdjęcia swojej nagłej choroby będącej skutkiem „szczepionki przeciwko Covid-19”, są zbieżne z doświadczeniami tysięcy innych królików doświadczalnych na świecie, których namówiono na eksperymentalne preparaty. Niestety, ani główne media nie wspominają o takich przypadkach, lekarze patrzą z niedowierzaniem – wszak „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” – a władze kontynuują wyszczepianie ludzkości genetycznym groźnym preparatem nie informując o tzw. skutkach ubocznych (ubocznych??)

Pics source: Lifesitenews

Przeszukując amerykański system VAERS – mający oficjalnie gromadzić przypadki poszczepiennych skutków „ubocznych”, a w praktyce zbierający zaledwie ok. 1% wszystkich zdarzeń – w USA zarejestrowano 800 przypadków łysienia po przyjęciu „szczepionki”. Globalna baza danych prowadzona przez Światową Organizację Zdrowia notuje 1693 podobne przypadki w Europie i USA.

https://www.lifesitenews.com/wp-content/uploads/2021/09/Screenshot-2021-09-13-at-10.26.17.png

image

https://www.lifesitenews.com/wp-content/uploads/2021/09/Hair-loss-after-COVID-19-vax-09-21-810x500.jpg

image


Czy zgłosiłeś/łaś swoje własne doświadczenie po przyjęciu „szczepioki” do jakiegoś krajowego systemu? Może nawet nie wiesz, że takowy istnieje, bowiem władze nie informują o nich, a rządowe agencje „zdrowia” wraz z firmami farmaceutycznymi nie chcą zbierania danych. Bo jesteś uczestnikiem swoistego „eksperymentu medycznego”, w którym nie zbiera się danych, nikt nie interesuje się losem pacjentów/klientów, nie prowadzi się grupy kontrolnej (wręcz przeciwnie: wyszczepiając wszystkich dąży się do zlikwidowania jej, czyli zatuszowania możliwości naukowej analizy skutków zbrodniczych preparatów).

Tak zwane „szczepionki przeciwko Covid-19” są bowiem eksperymentalnymi preparatami o groźnych składnikach chemiczno-biologiczno-genetycznych, zaś skutki uboczne, o których obecnie się pokątnie mówi (rejestrowane przez systemy przez zaledwie 30 dni od ostatniego zaszczepienia), stanowią jedynie cząstkę gromadzącej się fali chorób osób zaszczepionych. To tsunami niechybnie nadejdzie w postaci serii chorób autoimmunologicznych, neurologicznych, układu krążenia (mikrozakrzepy!), układu oddychania, nowotworów. Tzw. autorytety i media bądą wskazywały tysiące „przyczyn”, zwalając winę na niezaszczepionych, środowisko, psychiczne urojenia, lecz nigdy nie przyznają prawdy.

I wtedy cierpiący i konający podziękują, że ktoś miał odwagę odmówić przyjęcia „szczepionki” w czasach presji i represji i będzie w stanie się nimi opiekować.

Oprac. www.bibula.com

2021-09-15

na podstawie Lifesitenews (Sept 13, 2021)

OBRAZY SĄ ZNANE Z WALKI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ PRZY STOSOOWANIU POD ŚCISŁĄ KONTROLĄ LEKARZY SPECJALISTÓW ONKOLOGÓW CHEMIOTERAPII.


https://alivia.org.pl/wiedza-o-raku/skutki-uboczne-chemioterapii-neurotoksycznosc-obwodowa/?gclid=EAIaIQobChMIltm-85iD8wIV_0aRBR285QYaEAAYAiAAEgIcgfD_BwE

NAJCZĘSTSZY SKUTEK UBOCZNY CHEMIOTERAPII

Wiedza o raku

25 sierpnia, 2020

AlIVIA


Mimo dynamicznego rozwoju terapii celowanych chemioterapia pozostaje najskuteczniejszą znaną metodą leczenia wielu rodzajów nowotworów. Ze względu na jej niespecyficzny mechanizm działania niszczy ona nie tylko komórki nowotworowe, lecz również te zdrowe, z czego wynika szereg dotkliwych działań niepożądanych.

Neurotoksyczność

Fundacja Onkologiczna Alivia prowadzi działania rzecznicze i edukacyjne, pomagając pacjentom chorym na raka. Podoba Ci się to, co robimy? Wspieraj nas w walce z nowotworami!

Jednym z najpoważniejszych i najczęściej występujących skutków ubocznych jest neurotoksyczność, która dotyczy zarówno obwodowego (neuropatia) jak i ośrodkowego układu nerwowego (encefalopatia, „chemobrain”). Działania niepożądane chemioterapii takie jak utrata włosów, niedokrwistość czy zapalenie błon śluzowych wynikają z zahamowania cyklu komórek często dzielących się (tj. komórki szpiku, przewodu pokarmowego, skóry). Powikłania neurologiczne powstają natomiast w wyniku bezpośredniego uszkodzenia komórek nerwowych oraz zahamowania powstawania struktur komórkowych niezbędnych do ich prawidłowego funkcjonowania. Objawy neurotoksyczności pojawiają się zwykle w ciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia leczenia, a z wieloma z nich pacjent musi zmagać się przewlekle nawet po zakończeniu chemioterapii.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale