5 obserwujących
257 notek
93k odsłony
268 odsłon

What if... ?

Wykop Skomentuj8

...cała ta zadyma 6 stycznia w czasie liczenia głosów elektorskich potrzebna była tylko by zrealizować masterplan, do którego brakowało kilku elementów, które trzeba pokazać, naświetlić by uwiarygodnić i spiąć wszystkie wątki ?

Trump jest cholernie skutecznym facetem, a ukazywany jest i traktowany jak ostatni ciamajda i oferma. Nadal do diaska jest Prezydentem najpotężniejszego państwa na świecie - nie wylosowali go przecież na to stanowisko. Więc może jednak stać go na to by zorganizować to wszystko w jednym jedynym celu - ot "wypożyczyć" laptopy i dokumenty Pelosi, i tym podobnych osób, i uzupełnić luki w układance, która gdy przyjdzie czas zostanie pokazana. Albo będzie służyć ochronie przyszłych losów Trumpa - choć z tego co wiem, sam może sobie dać glejt na "immunity", więc raczej nie. 

Oczywiście to bardzo mało prawdopodobne, ale możliwe. I dlatego takie ciekawe i zastanawiające - traktuję to jako intelektualną rozrywkę szukanie wszystkich możliwych scenariuszy wedle jakich takie rzeczy się dzieją. Tym bardziej, że wszystkie klocki pasują dość dobrze do siebie.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka