Allchemik Allchemik
327
BLOG

Czy powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne z Norwegią ?

Allchemik Allchemik Polityka Obserwuj notkę 6

Mamy już wstępne wyniki wyborów parlamentarnych w Norwegii i jak można przeczytać : "Wśród mniejszych sił politycznych sukces odniosła mająca do tej pory jednego przedstawiciela w parlamencie rewolucyjna marksistowska Partia Czerwonych, która zdobyła 4,7 proc. głosów i osiem mandatów."

Ludzie zastanawiają się jak to możliwe, że Hitler doszedł do władzy. Odpowiadam : właśnie tak. Noga w drzwi i do przodu.

Po pierwsze wcale się nie zdziwię jeśli siły faszystowskie w Norwegii przybiorą jeszcze na sile i historie z Utoya mogą się powtarzać. Zawsze jest tak, że jeśli jest akcja to jest i reakcja.

Smutniejsze jest jednak to, że ludzie nie uczą się z historii i zawsze kolejne pokolenia mówią: "Tym razem będzie inaczej". 

Nie będzie.

Czy Polska nie powinna ochładzać, tak jak to robi Izrael, stosunków dyplomatycznych z takimi państwami ? Czy nie powinniśmy odwołać ambasadora z Norwegii ? Co będzie dalej , bo to nie jest demokracja. Jeśli większość przegłosuje uśmiercanie sześćdziesięciolatków to też będzie demokratyczne ? A na pewno spotkało by się z poklaskiem ludzi młodych, ludzi bez majątku, bez mieszkania. A dla czegoś co w nazwie jest rewolucyjne i marksistowskie to była by i tak dopiero przygrywka. Co jest nie tak z tymi ludźmi ? Aż tak dobrobyt wyzbył ich wszelkich instynktów jak myszy w eksperymencie Calhouna ?

Z jakimi hasłami identyfikują się współcześni Norwegowie ? I może trzeba dodać : Norwegowie ?Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-wyniki-wyborow-w-norwegii-premier-erna-solberg-uznala-swoja-,nId,5481434#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Allchemik
O mnie Allchemik

www.gab.com                                         Live Your Life                                                                                                                        Przede wszystkim żyj a nie udawaj, że żyjesz.                                                                                              Żyj swoim życiem, nie życiem innych, znajdź własną drogę.                                                                     Celebruj życie i dostrzegaj je w innych, dobro zawsze wraca.                                                                       "Rewolucja byłaby najlepszym sposobem oczyszczenia stajni Augiasza w jakiej przyszło nam żyć. Jednak z racji tego, że to zadanie na dziś jest niewykonalne trzeba szukać sposobów na zmianę, możliwych do realizacji." - motto bloga od roku 2008. Zadanie okazało się wykonalne. Wolności i godności nikt nie może dać - ją trzeba sobie samemu wziąć. Nie ma większych niewolników od tych, co błędnie myślą, że są wolni Goethe Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości Dostojewski 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka