Lodowcowe Pole
Nie czyńcie Prawdy groźną i złowrogą, Ani jej strójcie w hełmy i pancerze, Niech nie przeraża jej postać nikogo
60 obserwujących
409 notek
945k odsłon
3840 odsłon

Kamyk Zielony - czyli światem zaczęła rządzić jesień?

Wykop Skomentuj61

Do absolutnej groteski doprowadzono histerię wokół znanej nastolatki - pewnej Grety ze Szwecji.

Zamieszczono zdjęcia „biedaczki” siedzącej w korytarzu pociągu „Inter City” z podpisem - „nie było dla Grety miejscówki w wagonie”. Okazało się jednak, że to był tylko trick pod histeryzujące nastolatki i niedorosłych dorosłych popierających to „medialne zjawisko”. Bezczelna dziewucha wygodnie podróżowała 1 klasą, pod troskliwą opieką pracowników Deutsche Bahn!

Ciekawe jak to było z jachtem? Która linia lotnicza zaoferowała 1 klasę rozwydrzonemu dzieciakowi? Bo to wszystko tak źle pachnie – jak wiadro na pokładzie sportowego jachtu, którym rzekomo podróżowała. Piszę rzekomo, bo po takiej inscenizacji w pociągu trudno mi uwierzyć, że dziewczynisko było na pokładzie podczas całej podróży przez Atlantyk. Dziennikarze śledczy! Do roboty!

Na froncie walki z klimatem pojawiły się nowe doskonałe perspektywy handlu powietrzem. Postanowiono znacznie podnieść stawki za każdą tonę emitowanego CO2. Kasa z naszych emerytur i kasa za CO2, zasili konta bankowe rwącą rzeką Eurosków, przy aplauzie publiczności oglądającej szesnastolatkę robiącą sobie jaja i inscenizującą się na „sponiewieraną podróżą bez miejscówki”. Ale w koło jest wesoło – i kto to śpiewał? ( https://www.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/greta-thunberg-im-ice-familienministerin-giffey-wirft-greta-selbstinszenierung-v-66723934.bild.html )

Media donoszą też, że ze względu na minusowe odsetki ustanowione przez Europejski Bank Centralny i inne banki, z naszych funduszy emerytalnych w ostatnim czasie wyparowały 328 000 000 Euro!

Kanclerz Merkel nie przejmuje się wcale tym problemem, podobnie jak cały ciągnący resztkami sił rząd. To jest zaskakujące zjawisko, jakby nie było problemu… Co oni dla nas szykują? Zastanawia się każdy zdrowo myślący obywatel. ( https://www.bild.de/bild-plus/politik/inland/politik-inland/rente-die-strafzinsen-der-ezb-fressen-328-millionen-euro-renten-reserven-auf-66718552,view=conversionToLogin.bild.html )

„Klimaflüchtlinge” to nowy modny termin, choć niecałkiem nowy pomysł "Zielonych".

Pomysł ten polega na zagwarantowaniu niemieckiego obywatelstwa wszystkim uciekającym przed „skutkami zmian klimatycznych”. Dotyczyć to ma szczególnie uciekinierów z Oceanii i chodzi o liczbę nawet miliarda ludzi! Nawet miliarda…

Od dawna piszę, że „Zieloni” po sukcesach wyborczych idą na całość i nie przebierają w pomysłach, delikatnie mówiąc bardzo ryzykownych i z pogranicza psychiatrycznych zagadnień. Moim zdaniem ta granica pomiędzy psychiatryczną rzeczywistością, a polityką już dawno została przekroczona.


Z innej beczki... W Ardenach obchodzono kolejną rocznicę najkrwawszej dla Ameryki lądowej bitwy, kosztującej życie ponad 20 000 amerykańskich żołnierzy.

Tym razem z Ameryki przyjechało kilkunastu kombatantów, a z Niemiec jeden czołgista walczący na czołgu typu „Tygrys Królewski”. Najmłodszy uczestnik spotkania liczył sobie 93 lata, a najstarszy 97! Zobaczcie dziarskich staruszków klikając tutaj: ( https://www.bild.de/news/inland/news-inland/ardennenschlacht-75-jahre-spaeter-bild-bringt-die-feinde-von-1944-zusammen-66720792.bild.html )

Jak widać ludzie chyba są na tyle ogłupieni propagandą i histerią klimatyczną, że zdecydowali się na rezygnację ze świadczeń emerytalnych, bo jakoś o żadnych protestach nic nie słychać. Banksterzy zacierają ręce wszak na emerytalnych kontach niemieckich do rozgrabienia jest bagatela 41 miliardów Euro. Starczy na parę nowych zabawek i waciki dla żon? Nie wiem, ale orkiestra na „Tytaniku” rżnie kolejnego walczyka.

Niestety Niemcy nie znają „Wesela” Wyspiańskiego, nie mieli Mrożka ani Gombrowicza i nie wyczuwają absurdu nowych czasów.

A może dedykować im piosenkę Maryli Rodowicz?

Zbliża się wszak Sylwester i chyba nasza Marylka jest już dobrze rozgrzana do śpiewania? Mieczysław Fogg już nie śpiewa, więc Pani Marylu dla bezczelnej Grety bardzo proszę - „Kamyk Zielony”!
No i oczywiście pasuje tu jak ulał piosenka "Perfektu":Wykop Skomentuj61
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości