Blog
andrzej111
andrzej111
andrzej111 kosmiczny pył
5 obserwujących 590 notek 762063 odsłony
andrzej111, 29 grudnia 2016 r.

Po kieszeni błaznów

511 7 0 A A A

Po kieszeni błaznów

Wygląda na to, że do Sejmu tym razem ktoś wybrał osobników o mentalności alfonsów i meneli, bo tylko tacy lubują się w plądrowaniu zawartości cudzych torebek. Jeśli kandydaci wcześniej się nie odkryli i było trudniej, to tym razem już wiadomo kto jest kto i komu bliżej do męża stanu, a komu do zwykłego gnojka. Komentatorzy mówią nie bez racji, że Nitras i spółka grzebiąc w rzeczach innych bezskutecznie poszukiwali sensu swego obecnego zachowania.

Nie wiem kto inspiruje i opłaca cały ten ciamajdan, ale skojarzenia z okresem Liberum Veto inspirowanym przez ruskich szpionów, którzy doprowadzili w konsekwencji do rozbiorów Polski wydają się, jak najbardziej uprawnione. Wiadomo, że cała ta szopka i zadyma ma na celu sprowokowanie rządzących do jakichś radykalnych działań, którymi można by później epatować światowe agencje.

Tymczasem istnieje rozwiązanie najprostsze z możliwych i najbardziej dla takiej grupy pieczeniarzy dotkliwe, przywalić dziadom po kieszeni. Odebrać diety za nie uczestniczenie w głosowaniach, przywalić kary regulaminowe za łamanie  porządku Sejmu, naliczyć opłaty za nieuzasadnione i nieuzgodnione z prezydium  wykorzystanie pomieszczeń sejmowych, obciążyć wynagrodzeniem osób, które przez nich muszą dodatkowo pracować, itd., itp. Myślę, że tu możliwości jest sporo. Konsekwencje nie dotkną tej części opozycji, która nie bierze udziału w hucpie, więc argument o prześladowaniu całej opozycji będzie można między bajki włożyć.

Już widzę te łzy krokodyle wylewane na łamach Gazety Wyborczej, czy w studiach TVN przez zapłakane posłanki  i posłów, którzy "nie mają za co żyć" , bo im Kaczyński apanaże uszczuplił. Skoro ci ludzie nie mają jak widać honoru, do którego można apelować, to wypada im odebrać jedynie pieniądze. Żenujące występy wokalne posłanki Muchy, czy szabrowanie w cudzej własności posła Nitrasa i innych świadczą o tym, że ci ludzie naprawdę już zapomnieli za co polscy podatnicy im płacą. Niech pomyślą o zmianie zawodów.

 

P.S.

A tu ciekawy tekst i apel Tuska, aby nie plądrować walizek innym. Nitras jak widać nie posłuchał guru.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tusk-apeluje-do-opozycji-nie-pladrujcie-walizek,100393.html

Opublikowano: 29.12.2016 10:51.
Autor: andrzej111
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A kto by wierzy ubekowi?
  • Czuję się w obowiązku przeprosić autora, to rzeczywiście ja nie potrafiłem odnaleźć swego...
  • Może są jakoś poukrywane i nie potrafię odnaleźć swojego z ok. 10 godz., bo rzadko ostatnio...

Tematy w dziale Polityka