anty bolszewia anty bolszewia
259
BLOG

Uśmiechnięta Polska z plastikowymi serduszkami

anty bolszewia anty bolszewia Polityka Obserwuj notkę 5
Uśmiechnięta Polska Tuska z plastikowymi serduszkami i Szczerby w roli rzecznika nielegalnej prokuratury

 Uśmiechnięta Polska Tuska z plastikowymi serduszkami i Szczerby w roli rzecznika nielegalnej prokuratury, POszukują Obajtka bo zyski Orlenu spadły za ich rządów, a raczej nierządów. Łgarz Szczerba poszukuje niczym groźnego zbrodniarza szefa Orlenu Obajtka, który prowadzi normalną kampanię wyborczą do Euro Parlamentu na Podkarpaciu, nigdzie nie uciekł, spotyka się z wyborcami w tym z rolnikami, a brednie Sczerby o zlokalizowaniu pobytu w 3 miejscach za granicą i wysłaniu listu gończego, to kłamstwa psychopaty ogarniętego nienawiścią.

Do kompletu kłamstw KO sprzątających urojony bałagan po PIS, doszły ostatnio wieści z niemieckiego portalu Onet, o zgodzie Koalicji 13 Grudnia na przyjęcie z Niemiec 3578 nielegalnych emigrantów, którą zrealizowano pomimo publicznej obietnicy Tuska, że żaden emigrant nie będzie przyjęty i nie będzie płacenia kar za odmowę.

 Doszły też długo skrywane wieści o aresztowaniu w kajdankach trzech żołnierzy straży granicznej, za oddanie strzałów ostrzegawczych w obronie życia i nielegalnie forsowanej granicy. Tusk i Kosiniak-Kamysz pomimo, że wydarzenie miało miejsce na przełomie marca i kwietnia, cały czas trzymali te zdarzenia w tajemnicy, ze względu na wybory do samorządów 2024. Szczegóły poniżej:


Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka