Blog
Jambalaya
ProvoCatio
ProvoCatio gatto grande
20 obserwujących 675 notek 246014 odsłon
ProvoCatio, 10 października 2018 r.

Prezydent Wszystkich Polaków

655 55 0 A A A

Godna uwagi i podziwu jest naiwność politycznych obserwatorów i krytyków poczynań Prezydenta RP z uporem maniaka oczekujących od owego ustosunkowania się i spełniania życzeń tej części wyborców, która akurat na niego nie głosowała.

W świecie gdzie polityka prowadzona jest nie w oparciu o zasady, tylko o skuteczność w wyborze metod wiodących do celu i każda niegodziwość i brak etyki w tym działaniu tłumaczony jest korzyścią, interesem i wyższą koniecznością, takie pobożne oczekiwania, to nawet nie jest naiwność...

Proszę wybaczyć mi prostotę i brak ogłady, ale uważam, że Prezydentem RP się jest - bo wyboru dokonała większość uprawnionych do głosowania i wspólny ten interes większości Polaków - polski Prezydent powinien bronić. 

Natomiast Prezydentem Wszystkich Polaków się jest z urzędu i  z racji pełnionej funkcji i rola ta ogranicza się do funkcji estetyczno- reprezentacyjnej i mniej więcej chodzi o to żeby jakoś Prezydent wyglądał i umiał się znaleść i nie smarkał w rękaw podczas oficjalnych przyjęć i żeby nie robił dobrze tym którzy na niego wcale nie głosowali. 


Opublikowano: 10.10.2018 20:31. Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 06:05.
Autor: ProvoCatio
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Do rany przyłóż https://www.youtube.com/watch?v=FQ4zObtAOuI

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Równa babka. Te dwie harpie z TVN bezczelne i agresywne. skąd oni biorą taki niewychowane babska?
  • @bravo01  w sumie juz nic.
  • a co do samej notki....mhmm...troche za duzo samogłosek.

Tematy w dziale Polityka