Jambalaya
najpiekniejszy blog świata
27 obserwujących
740 notek
278k odsłon
263 odsłony

abracadabra, abracadabra...

Wykop Skomentuj24

Żyjemy w Czasach Ostatecznych, a co między innymi wiadomo o tych czasach? to, to, że w owych czasach -  jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to odbiera mu rozum. Nie inaczej musi być w przypadku pewnej nieszczęśliwej kobiety, która zdaje sie, że znalazła sobie sposób na życie robiąc z siebie pośmiewisko. Pośmiewisko, to nawet za dużo powiedziane, bo Klaudia Jachira nawet nie jest śmieszna. Jest żałosna. Żałośni są dziennikarze nagłośniający każdy jej performans i żałosna polska polityka w której ta nieszczęśliwa kobieta próbuje znaleść sobie miejsce. Wart Pac pałaca i pałac Paca.

Nie jestem święty. Ludzie są tylko ludźmi. Można upaść na dno i nie tylko raz upaść ale nawet wiele razy, tylko żeby nigdy tak nisko jak kandytatka na sejm Rzeczpospolitej. O to Cię proszę...wysłuchaj mnie Panie i o rozum dla Jachiry.

Następne czary mary i hokus pokus w jednym, to szwedzka aktywistka przemawiająca w ONZecie. Ze wzruszeniem czytam o jej zmarnowanym dzieciństwie. Wzruszyłem się naturalnie nad sobą. Wychowany w komunistycznej Polsce, tzn. w PRL nie miałem nigdy okazji poużalać się nad swoim o kant tyłka potłuc dzieciństwem.Dzięki ci komuno i wam wszystkim, którzy te komune w Polsce zainstalowaliście. Stąpałem mocno nogami po przesiąkniętych krwią i cierpieniem narodu, polskich ulicach. Wypasłem się na kartkach na cukier i mięso. Wychowałem na krakowskim smogu i wyrosłem na krakowskich kwaśnych deszczach. Uwrażliwony zostałem na doznania artystyczne widokiem zasyfiałych peerelowskich ulic i smrodem w miejskich środkach komunikacji. Psychicznie - mocny - bo czuwała nademna polska szkoła filmowa i kino moralnego niepokoju. Kto nie popełnił samobójstwa od razu ten żyć będzie wiecznie.

Nie mam żalu do nikogo...Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo