25 obserwujących
331 notek
415k odsłon
7447 odsłon

Piękna, młoda i mądra... Szachistka. Szefowa sztabu prezydenta RP Andrzeja Dudy

autor: M.Czutko
autor: M.Czutko
Wykop Skomentuj116

Adwokat, stwierdza, to zawód i misja. Głównymi zainteresowaniami zawodowymi adwokat Jolanty Turczynowicz–Kieryłło są zagadnienia odpowiedzialności prawnej członków zarządów, rad nadzorczych, dyrektorów finansowych, a także przedstawicieli administracji samorządowej i rządowej oraz dziennikarzy.

Osobiście pielęgnuje też pamięć po śp. Tadeuszu de Virion i kieruje pracami fundacji jego imienia Akademią de Virion. Jest członkiem prestiżowego Association Henri Capitant des Amis de la Culture Juridique Francaise.

Adwokat Jolanta Turczynowicz–Kieryłło kontynuuje tradycje rodzinne i chętnie występuje w sporach o obronę polskiego interesu narodowego - m.in. jako pełnomocnik Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w postępowaniach dotyczących produkcji polskich paszportów oraz dowodów osobistych broniła interesu narodowego przeciwko zagranicznym konsorcjom. Z sukcesem argumentowała, iż bezpieczeństwo Polaków gwarantuje jedynie pozostawienie produkcji dokumentów zawierających dane osobowe Polaków w kraju.

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach prawniczych i ekonomicznych. Jest komplementariuszem kancelarii T. de Virion, J.Turczynowicz-Kieryłło i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Sp.k.

Kancelarię prowadzi po śmierci jednego z najwybitniejszych polskich adwokatów Tadeusza de Virion, którego była najbliższym współpracownikiem i wspólnikiem.

---

Osobiście bardzo się cieszę z tego wyboru. Mam nadzieję, że w osobie Jolanty Turczynowicz–Kieryłło zyskamy poważnego partnera do rozmów na temat budowy wolnej, polskiej prasy.


Źródło: http://turczynowicz-kieryllo.pl/adwokat/

Zobacz galerię zdjęć:

Fot. Archiwum własne
Fot. Archiwum własne
Wykop Skomentuj116
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka