Beret w akcji Beret w akcji
424
BLOG

Debata

Beret w akcji Beret w akcji Literatura Obserwuj temat Obserwuj notkę 11

Mini-dramat. Jednoaktówka.

Miejsce: Studio Prawdziwej Polskiej Telewizji

Występują:

- Piękna Prowadząca - Prawdziwa Polka Patriotka PP-PPP

- Poseł Partii Prawdziwych Polskich Patriotów PPPPP

- Poseł Partii Obrzydliwych Wrogów Zewnętrznych - Jurgieltników, Sprzedawczyków, Folksdojczów i Targowicy POWZ-JSFT


- Dzień dobry Państwu! Gośćmi naszego programu będą dziś Pan Poseł PPPPP i Pan Poseł POWZ-JSFT. Witam Panów serdecznie w naszym studio!

- Dzień dobry, Pani Redaktor, dzień dobry Państwu!

- Witam Panią Redaktor, witam Państwa!

- Czy należy zapewnić Polakom bezpieczeństwo, dobrobyt i szczęście, realizując mądry, dobry i słuszny program Partii Prawdziwych Polskich Patriotów, odrzuciwszy raz na zawsze szkodliwe, głupie i niebezpieczne pomysły Obrzydliwych Wrogów Zewnętrznych i Zdrajców? Proszę o krótkie odpowiedzi: tak- nie.

Pierwszy odpowiada Pan Poseł PPPPP.

- Oczywiście że tak!

- Dziękuję. Teraz proszę o odpowiedź Pana Posła POWZ-JSFT.

- Pani Redaktor - to jest tendencyjne pytanie z tezą! Nie będę odpowiadać na tak sformułowane pytanie...

-  Ocenia Pan pytania??? Nie chce Pan odpowiadać na pytania, które są dla Pana niewygodne??? Chciałby Pan dyktować dziennikarzom, jakie mają zadawać pytania? Minęły te czasy, kiedy dziennikarze zadawali tylko takie pytania, jakie były dla Pana partii wygodne!

Jeszcze raz: TAK czy NIE?

- Ależ Pani Redaktor, chciałbym powiedzieć...

- Pan znowu odmawia odpowiedzi! To Pan prowadzi program czy ja? Pan chciałby  sam ustalać reguły w studio! Nasi widzowie to widzą i sami ocenią Pana zachowanie!  Przywołuję Pana do porządku!

- Przede wszystkim muszę powiedzieć, że...

- Proszę nie zmieniać tematu  - jeśli Pan będzie trwał w uporze, rozbijał program, zmieniał temat i  odmawiał odpowiedzi na moje pytania, to będę musiała odebrać Panu głos!

- Czy mogę powiedzieć choć jedno zdanie, żeby Pani mi nie przerywała?

- Jak Pan się zachowuje??? Jak Pan się zwraca do kobiety? Proszę o minimum kultury! To Pan mi ciągle przerywa! To Pan mnie usiłuje przekrzyczeć! To Pan mnie obraża! To Pan recenzuje moją pracę dziennikarską, zamiast odpowiedzieć na proste pytanie! Czy nie uczono Pana, jak należy się zachowywać wobec kobiety?  Pan tu przychodzi tylko po to, by rozbijać program i wprowadzać chaos... Ostatni raz pytam: TAK czy NIE!

- To, co Pani prezentuje, to nie jest dziennikarstwo...

- Pan mnie znowu obraża! Pan potrafi tylko obrażać!!! Pan się zachowuje skandalicznie! Nasi widzowie sami to widzą i oceniają. Pan i Pańska partia chcielibyście zamknąć usta niezależnym dziennikarzom i sami ustalać, jakie pytania wolno zadawać! Umiecie tylko obrażać, cenzurować pracę niezależnych dziennikarzy - a odmawiacie odpowiedzi na najprostsze pytania!

Jesteście tchórzami i kłamcami - i jesteście pozbawieni elementarnej kultury!

Odbieram Panu głos.

Szanowni Państwo!

Jak Państwo sami widzą, jedynie Partia Prawdziwych Polskich Patriotów może zapewnić Polakom bezpieczeństwo, dobrobyt i szczęście, realizując swój mądry, dobry i słuszny program! Oby nigdy nie doszli znowu do władzy Obrzydliwi Wrogowie Zewnętrzni - Jurgieltnicy, Sprzedawczyki, Folksdojcze i Targowica!

Dziękuję naszym Gościom, dziękuję Państwu za uwagę i życzę miłego dnia!


 Lubię ludzi - wierzących, ateistów, prawicę, lewicę i centrum, Niemców, Rosjan i Żydów.Nie lubię, gdy ludzie gardzą ludźmi. Marzy mi się tygodnik "Polityka inaczej".

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura