Blog
Barbara Helena Bączkowska
Barbara Helena Bączkowska
Barbara Helena Bączkowska społeczniczka,
1 obserwujący 105 notek 30722 odsłony
Barbara Helena Bączkowska, 28 stycznia 2019 r.

Niesamowite, co robił prokurator w wigilię. Co to za mowa wobec aktywistki?

347 0 0 A A A

            W załączeniu strona 1/2 stron  złożonego pisma przez prokuratora napisana w wigilię. W tym zażaleniu chodzi o koszt sądowy w kwocie 300zł, uiszczany od prywatnych aktów oskarżenia przez pokrzywdzonego. To dokument z  drugiego prywatnego  aktu oskarżenia wobec tego samego prokuratora złożony przez pokrzywdzoną.

Pokrzywdzona wniosła o zwolnienie z tej opłaty. Ale stała się rzecz niesłychana.  Jest to już drugie zażalenie prokuratora w tej samej sprawie zwolnienia pokrzywdzonej od opłaty sądowej 300zł, aby akt oskarżenia został przyjęty.  Takie zażalenie wskazanemu w akcie oskarżenia jako oskarżony przed jego opłaceniem przez pokrzywdzonego nie przysługuje. Co więcej oskarżony o takim akcie nie powinien nawet wiedzeć. Ale prokurator składa i dezorganizuje  prace sądowi  i pokrzywdzonej rzuca kolejne kłody pod nogi.  Czy ma dyscyplinarkę? Od 2,5 roku nie! Miał postępowanie wyjaśniające. Potrzeba było aż 9 prokuratorów (trzy składy) aby sąd I instancji uchylił immunitet w sprawie pierwszej. Prokurator dalej ma dostęp do akt prokuratorskich.

Co to za mowa? Czy to mowa  miłości? Pierwszego zażalenia prokuratora (oskarżonego M.M.) sąd nie uwzględnił, jednak złożył drugie. Co o tym sądzisz jako podatnik utrzymujacy prokuratorów i sędziów. Prokurator M.M. ten jest czynny  zawodowo. 

Więcej artykuł pt. "SN zajmie się prokuratorem zniesławiającym aktywistkę w internecie"

źródło:   https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/dyscyplinarka-prokuratora-obwinionego-o-znieslawienie,349897.html

 Tymczasem Izba Dyscyplinarna SN zażalenia złożonego na uchylenie immuntetu o czyny z art 212kk par 2 kk ( wcześniejsze)  nie doręczyłą pokrzywdzonej mimo, że zgodnie z ustawodawstwem jest ona stroną.

Czas ujrzeć, że od 2,5 roku przed dyscyplinarką prokuratorzy bronia czynnego zawodowo prokuratora, który. Tymczasem  prokurator nieczynny zawodowo ma dyscyplinarkę. Przeczytaj za co? 

Wiecej artykuł pt.""Biała księga": Dyscyplinarki prokuratorów blokują wolność wypowiedzi ". 

źródło:  https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/biala-ksiega-dyscyplinarki-prokuratorow-blokuja-wolnosc,186679.html


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ukończyłam UMK w Toruniu i uzyskałam tytuł mgr matematyki, Studia Podyplomowe na UMK w Toruniu, w zakresie Informatyki dla Nauczycieli oraz Podyplomowe Studium Zarządzania Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie jako społeczniczka pełnię funkcję pełnomocnika regionalnego Stowarzyszenia Niepokonani 2012 (województwo kujawsko-pomorskie). Uwaga. Wszelkie prawa zastrzeżone do treści notek na blogu. Prawa autorskie do danej treści są ZASTRZEŻONE przez autora treści. Możliwe jest udostępnianie treści poprzez wskazanie dokumentu źródłowego ZA POMOCĄ LINKU. Kopiowanie i powielanie treści jedynie za zgodą autora.( kontakt: poczta salon24 lub www.niepokonani2012.pl) Pełnomocnik regionalny Stowarzyszenia Niepokonani 2012 (woj. kujawsko-pomorskie)

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dnia 31.01.2019 prawomocnie uchylono immunitet M.M....
  • @mikesh Nadzieja w wyborcach, aby stawiali na tych co daja szanse na istotne zmiany.
  • BRAK JAWNOŚCI ORZECZENIA W SN Izba Dyscyplinarna syg.IDO 3/18 w dn.31.01.2019r mimo zapisu...

Tematy w dziale Społeczeństwo