Blog
Naród jest za uczciwością sędziów i prokuratorów
2 obserwujących
157 notek
44k odsłony
359 odsłon

Niesamowite, co robił prokurator w wigilię. Co to za mowa wobec aktywistki?

Wykop Skomentuj

            W załączeniu strona 1/2 stron  złożonego pisma przez prokuratora napisana w wigilię. W tym zażaleniu chodzi o koszt sądowy w kwocie 300zł, uiszczany od prywatnych aktów oskarżenia przez pokrzywdzonego. To dokument z  drugiego prywatnego  aktu oskarżenia wobec tego samego prokuratora złożony przez pokrzywdzoną.

Pokrzywdzona wniosła o zwolnienie z tej opłaty. Ale stała się rzecz niesłychana.  Jest to już drugie zażalenie prokuratora w tej samej sprawie zwolnienia pokrzywdzonej od opłaty sądowej 300zł, aby akt oskarżenia został przyjęty.  Takie zażalenie wskazanemu w akcie oskarżenia jako oskarżony przed jego opłaceniem przez pokrzywdzonego nie przysługuje. Co więcej oskarżony o takim akcie nie powinien nawet wiedzeć. Ale prokurator składa i dezorganizuje  prace sądowi  i pokrzywdzonej rzuca kolejne kłody pod nogi.  Czy ma dyscyplinarkę? Od 2,5 roku nie! Miał postępowanie wyjaśniające. Potrzeba było aż 9 prokuratorów (trzy składy) aby sąd I instancji uchylił immunitet w sprawie pierwszej. Prokurator dalej ma dostęp do akt prokuratorskich.

Co to za mowa? Czy to mowa  miłości? Pierwszego zażalenia prokuratora (oskarżonego M.M.) sąd nie uwzględnił, jednak złożył drugie. Co o tym sądzisz jako podatnik utrzymujacy prokuratorów i sędziów. Prokurator M.M. ten jest czynny  zawodowo. 

Więcej artykuł pt. "SN zajmie się prokuratorem zniesławiającym aktywistkę w internecie"

źródło:   https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/dyscyplinarka-prokuratora-obwinionego-o-znieslawienie,349897.html

 Tymczasem Izba Dyscyplinarna SN zażalenia złożonego na uchylenie immuntetu o czyny z art 212kk par 2 kk ( wcześniejsze)  nie doręczyłą pokrzywdzonej mimo, że zgodnie z ustawodawstwem jest ona stroną.

Czas ujrzeć, że od 2,5 roku przed dyscyplinarką prokuratorzy bronia czynnego zawodowo prokuratora, który. Tymczasem  prokurator nieczynny zawodowo ma dyscyplinarkę. Przeczytaj za co? 

Wiecej artykuł pt.""Biała księga": Dyscyplinarki prokuratorów blokują wolność wypowiedzi ". 

źródło:  https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/biala-ksiega-dyscyplinarki-prokuratorow-blokuja-wolnosc,186679.html


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo