12 obserwujących
33 notki
88k odsłon
  2282   0

MH17, a Smoleńsk

Rys.1 Ślady uderzenia rakietą air-air w spód boeinga
      Traces of air to air missile hitting the belly of Boeing
Rys.1 Ślady uderzenia rakietą air-air w spód boeinga Traces of air to air missile hitting the belly of Boeing

2. Ostrzał z działka lotniczego amunicją zwykłą i ładunkami kumulacyjnymi.

3. Ostrzał rakieta powietrze-powietrze.

 

Więcej o tym potrójnym ostrzale MH17 pisałem tutaj: http://blogdoradcy.salon24.pl/655870,mh-17-swiadek-za-30mln-funtow.

 

O której godzinie doszło do katastrofy?

Tutaj omówimy następny dowód w sprawie potwierdzający potrójny ostrzał Boeinga.

We wstępnym raporcie Komisja nie ustaliła nawet o której godzinie doszło to badanego zdarzenia. Komisja podała jedynie ,że zapisy CVR i FDR zakończyły się o  13:20:03 czasu UTC ( godzina ostrzału z działka ?) Tymczasem pierwsze spekulacje prasowe na temat czasu kastastrofy oparte prawdopodobnie o czas nakręcenia amatorskich ujęć wybuchu paliwa tuz po upadku szczątków boeinga podawały znacząco inny czas.

Np. Tutaj: http://www.globalresearch.ca/mh17-verdict-real-evidence-points-to-us-kiev-cover-up-of-failed-false-flag/5393317

Znajdujemy zapis: The fatal event occurred somewhere in the interval between 17:21:28 and 17:22:30 Moscow Time.The exact time of the crash is believed to be at 5:23pm.

Czyli mówi się o czasie zdarzenia pomiędzy 13:21:28 a 13:22:30 czasu UTC. Być może chodzi tu o czas upadku na ziemie filmowanych części.

21 07-2104 Rosjanie ujawnili zapisy radaru z Rostova obejmujące czas katastrofyMH17. Ciekawe ,że do tej pory nie upubliczniono analogicznych zapisów radarów z Dniepropetrowska. Z zapisu Rostowskich radarów wynika ,ze w pobliżu boeinga przebywał przynajmniej jeden ukraiński myśliwiec zidentyfikowany jako SU-25. Najbliżej boeinga był o godz. 13:20: czyli wtedy kiedy przestały zapisywać rejestratory. Rosjanie pokazali mapę

MH17, a Smoleńsk

Rys.3 Mapa sytuacyjna pokazująca SU-25 w pobliżu lotu MH17, sporządzona przez Rosjan.
          Situational map-the Russian military discovered at least one following Ukrainian SU-25     fighter jet gaining  height near the Boeing MH17


Ta mapa nigdy nie była kwestionowana przez Komisje ale też nie wzięto jej pod uwagę tworząc raport wstępny.
Zaznaczyłem na mapie położenie miejscowości takich jak Hrabowe , Rozsypne ( w pobliżu tych miejscowości upadło część szczątków). Oraz zaznaczyłem prawdopodobne punkty w których nastąpił ostrzał z działka i rakietą air –air.

MH17, a Smoleńsk

Rys. 3a Kolejność zdarzeń
            Sequence of events

To dobrze tłumaczy zapisy z radaru pokazane na rys. 4 ( na podstawie: http://www.whathappenedtoflightmh17.com/mh17-speed-and-altitude-unchanged-for-44-seconds-after-fdr-and-cvr-stopped/ )

MH17, a Smoleńsk

Rys.4 Tabela danych lotu MH17 z radaru w Rostowie
          The table shows the data flight MH17as seen on the Rostov Radar image

Proszę zwrócić uwagę, że od czasu przerwania zapisów rejestratorów do godz. 13:20:47( czas UTC) czyli około 44 sekundy boeing leciał na tym samym pułapie prawie z nie zmienioną prędkością  odbił tylko od kursu w lewo. Później zaczął gwałtownie tracić prędkość.
Jak to można wyjaśnić? Ano tak jak zaznaczyłem na rys.3a. O 13:20:03 był ostrzał z działka co zabiło pilotów i przerwało transmisje danych do czarnych skrzynek. Wcześniej ostrzał z BUKa uszkodził  lewy silnik . Samolot bez pilotów zaczął dryfować w lewo ( uszkodzony lewy silnik). O 13:20:47 radary notują gwałtowny spadek prędkości prawdopodobnie wtedy nastąpiło uderzenie rakiety w dół boeinga i wybuch który go  rozerwał. Radar  dalej zapisywał dane  tylko jednego  z fragmentów boeinga ,który spadł gdzieś w okolicach Hrabove.   Na mapie o 13;21 na trasie boeinga zaznaczono zieloną  strzałkę co dokładnie oznacza nie wiem . Od 13:21:02 radar nie zapisywał już pozycji kierunkowej 5 kolumna i odległości 6 kolumna. Kontrolerzy musieli widzieć już wtedy rozpad sygnału na monitorze.
Znajduje to potwierdzenie w zapisie rozmów  opublikowanym  we wstępnym raporcie

MH17, a Smoleńsk

Rys. 5 Zapis rozmów MH17-DNIPRO- ROSTOV z raportu wstępnego
           Transcript of radio and telephone Communication (Preliminary report)


 Z tego zapisu odczytujemy ,że o godz 13:22:05 (troszkę później) Rostov oznajmia ,że nie widzi już MH-17 i ,że zaczął się już rozpadać.

WNIOSKI:
1. Prawdopodobnie o godz.13:20:03 nastąpił ostrzał boeinga z działka jakiegoś myśliwca, to zabiło pilotów i uszkodziło transmisję danych z kokpitu do czarnych skrzynek. Samolot leciał dalej na nie zmienionej wysokości i z nie zmienioną prędkością jeszcze przez 44 sekundy.
2. O godz.13:20:47 boeing został trafiony rakieta która rozerwała się w jego wnętrzu powodując rozpad maszyny i rozerwanie niektórych ofiar.
3.Komisja pracująca w Holandii i prokuratura holenderska wyraźnie starają się ukryć te fakty (z jakiś względów niewygodne) podobnie jak komisja polska I prokuratura polska wybuchy w sprawie Smoleńska.


Conclusions
1.Probably about 13: 20: 03 cannon salvo from jet fighter hit the   Boeing , killed the pilots and damaged the data transmission from the cockpit to the black boxes. The plane flew farther with unchanged height and speed  for another 44 seconds.


2 About 13: 20: 47 Boeing was hit by a rocket that blew up inside, causing the disintegration of the machine and tear of some of the victims.

3. The Commission working in the Netherlands and Dutch prosecutors clearly trying to hide these facts (with some reasons) like the Polish commission and prosecutors trying to hide the explosions in the Smolensk.

 

---------------------------------

Uwaga rys.1,2 i 3a musiałem wkleić dodatkowo bo zniknęły z internetu.( 30 wrzesień 2015)

W pażdzierniku dodałem rys.6kilka wybuchowych odłamków ( Petropavlivka) some explosive debris( Petropavlivka)  przeniesiony z dyskusji na podstawiealbum, jest tutaj: https://www.flickr.com/photos/128537380@N08/sets/72157651175533522/
Zdjećia robione w lutym tego roku w okolicach Petropawliwki po zdobyciu Debalcewa przez Separatystów .
Ślady wybuchu na pokładzie Boeinga znajdują się na wielu zdjęciach. Dowodzi top mojej tezy ,że rozpad boeinga nastapił na skutej explozjii wewnątrz samolotu. Była to eksplozja spowodowana rakietą powietrze powietrze ,która uderzyła w spód boeinga.

 

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć:

Rys.2 Ślady wybuchu rakiety wewnątrz boeinga
     Marks of a missile explosion inside Boeing
Rys.2 Ślady wybuchu rakiety wewnątrz boeinga
     Marks of a missile explosion inside Boeing Rys. 3a Kolejność zdarzeń 
      Sequence of events Kilka wybuchowych odłamków ( Petropavlivka) Some explosive debris (Petropavlivka)
Lubię to! Skomentuj48 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka