Blog
Z obu stron barykady
Robert Bogdański
Robert Bogdański dziennikarz
4 obserwujących 80 notek 193035 odsłon
Robert Bogdański, 29 stycznia 2018 r.

Dyskrecjonalna Wunderwaffe

1704 59 0 A A A

Pośrodku medialnej i politycznej burzy związanej z wprowadzeniem zmian do ustawy o IPN, burzy, która zaczęła pożerać reputację Polski w świecie w sposób bardzo niebezpieczny, warto zadać pytanie o to, co robi powołana do obrony dobrego imienia naszego kraju Polska Fundacja Narodowa.

Pierwszy rok jej działalności z pewnością został dobrze spożytkowany (wątpienie o tym byłoby małostkowością) na przygotowanie odpowiednich narzędzi medialnych i komunikacyjnych, które powinny zostać użyte w tak krytycznym momencie, jak ten.

Co prawda gołym okiem nie widać tych narzędzi, ale jak wynika z wyjaśnień wiceprezesa Fundacji, zadanie, jakiego się podjęli jest realizowane w sposób dyskrecjonalny, z oczywistych względów – aby utrudnić wrogom Polski przeciwdziałanie i nie informować icho planowanych działaniach.”

Rozumiem to wyjaśnienie, bo nie muszę znać szczegółów budowy mikrofalówki, aby zobaczyć efekt jej działania, i zapewniam, że zaglądanie do kuchni nie jest moim zamiarem. Co nie zmienia faktu, że chętnie zobaczyłbym befsztyk, jaki z tej kuchni wyjdzie.

Inaczej mówiąc, najwyższy czas na to, aby strategia i narzędzia przygotowane przez Fundację, pokazały swoją skuteczność. Ufnie czekam, że Polska Fundacja Narodowa użyje wreszcie swojej przygotowanej dyskrecjonalnie komunikacyjnej Wunderwaffe i będę mógł wraz z milionami rodaków oglądać jej skutki.

Proszę, Panowie, nie każcie mi dłużej czekać.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie lubię stadności myślenia, więc będę przebywał raz po jednej, raz po drugiej stronie barykady.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Czy byłby Pan dobry podać, jakie inne jeszcze wiadukty Pan omija?
  • Szanowni Państwo komentujący. Chciałbym tylko zwrócić Waszą Szanowną uwagę na fakt, że...
  • Także pozdrawiamy świątecznie!

Tematy w dziale Polityka