Nie ma przypadków, lecz Znaki!
"Nie ma przypadków - są tylko Znaki!" (ks. Br. Bozowski)
3 obserwujących
39 notek
35k odsłon
241 odsłon

„Kościół światowy” jutro „modli się”, ale… beze mnie!

Wykop Skomentuj13

Na jutro zapowiedziano światowe modły o ustanie „pandemii”. Wzywa do tego Wysoki Komitet na rzecz Ludzkiego Braterstwa! Vide: Masoneria oraz Rewolucja Francuska ("zaprojektowana" przez tychże masonów), która masowo mordowała księży katolickich i zamieniała nasze kościoły w „świątynie Rozumu”; w tym także – paryską katedrę Notre Dame!

Papież Franciszek został onegdaj wezwany - przez pewnego rabina; a skoro już rabina, to zapewne był to rozkaz, ze strony „starszych i mądrzejszych”? - aby stanął na czele owego operetkowego Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, który - prawdopodobnie - ma stanowić zalążek „religijnego ONZ-etu”?! Chwilowo jednak ów „ONZ” nie wyłonił dotąd takiego „sekretarza generalnego”, zaś papież nie wypowiedział się jeszcze, co do zaproponowanej mu „posady”..? Niemniej jednak stolica apostolska wzywa – na swojej stronie, w imieniu owego Wysokiego Komitetu - do udziału w tych „modłach”, w dniu jutrzejszym..!

https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2020-05/komitet-ludzkiego-braterstwa-koronawirus-modlitwa-post.html

Pomimo tego, że mam fundamentalne zastrzeżenia co do Kościoła posoborowego (jego „praktyki”, nad-interpretującej postanowienia soborowe), odnośnie do zmian doktrynalnych i jego stosunku do Liturgii oraz Tradycji, to jednak nie zaliczam się (we własnym przekonaniu) do sedewakantystów, więc dlatego codziennie modlę się za papieża Franciszka o jego… nawrócenie! [Ale także za Benedykta XVI; nie pojmując dlaczego Kościół oficjalny za tego ostatniego nie modli się wcale, choć on wciąż żyje? Bo tylko raz usłyszałem - w jednym z kościołów - taką intencję modlitewną, po abdykacji Benedykta XVI.]

Modlę się także codziennie, w znanej suplikacji do Boga; jednak nie tyle o zakończenie „pandemii” (czyli - „powietrza”), ile o powstrzymanie – przez Boga Wszechmogącego - światowego szaleństwa (pod przykrywką „pandemii”), które zmierza – z pomocą „pożytecznych idiotów”, celebrujących tzw. rządy – do globalnego totalitaryzmu, odzierającego człowieka z jakiejkolwiek godności, którą obdarzył każdego sam Nasz Stwórca i Zbawiciel!

Dlatego z pewnością nie przyłączę się do owych heretyckich „modłów”, które nam stręczy – niestety – papież Franciszek!

A co z Abp. S. Gądeckim i resztą naszego Episkopatu? Bo gdy chodzi o postawę „służebną” tzw. prymasa Polaka (choć niekoniecznie służebną… Kościołowi!), to nie mam najmniejszych wątpliwości..?!

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale