Nie ma przypadków, lecz Znaki!
"Nie ma przypadków - są tylko Znaki!" (ks. Br. Bozowski)
5 obserwujących
41 notek
37k odsłon
  265   0

„Kościół światowy” jutro „modli się”, ale… beze mnie!

Na jutro zapowiedziano światowe modły o ustanie „pandemii”. Wzywa do tego Wysoki Komitet na rzecz Ludzkiego Braterstwa! Vide: Masoneria oraz Rewolucja Francuska ("zaprojektowana" przez tychże masonów), która masowo mordowała księży katolickich i zamieniała nasze kościoły w „świątynie Rozumu”; w tym także – paryską katedrę Notre Dame!

Papież Franciszek został onegdaj wezwany - przez pewnego rabina; a skoro już rabina, to zapewne był to rozkaz, ze strony „starszych i mądrzejszych”? - aby stanął na czele owego operetkowego Wysokiego Komitetu na rzecz Ludzkiego Braterstwa, który - prawdopodobnie - ma stanowić zalążek „religijnego ONZ-etu”?! Chwilowo jednak ów „ONZ” nie wyłonił dotąd takiego „sekretarza generalnego”, zaś papież nie wypowiedział się jeszcze, co do zaproponowanej mu „posady”..? Niemniej jednak stolica apostolska wzywa – na swojej stronie, w imieniu owego Wysokiego Komitetu - do udziału w tych „modłach”, w dniu jutrzejszym..!

https://www.vaticannews.va/pl/watykan/news/2020-05/komitet-ludzkiego-braterstwa-koronawirus-modlitwa-post.html

Pomimo tego, że mam fundamentalne zastrzeżenia co do Kościoła posoborowego (jego „praktyki”, nad-interpretującej postanowienia soborowe), odnośnie do zmian doktrynalnych i jego stosunku do Liturgii oraz Tradycji, to jednak nie zaliczam się (we własnym przekonaniu) do sedewakantystów, więc dlatego codziennie modlę się za papieża Franciszka o jego… nawrócenie! [Ale także za Benedykta XVI; nie pojmując dlaczego Kościół oficjalny za tego ostatniego nie modli się wcale, choć on wciąż żyje? Bo tylko raz usłyszałem - w jednym z kościołów - taką intencję modlitewną, po abdykacji Benedykta XVI.]

Modlę się także codziennie, w znanej suplikacji do Boga; jednak nie tyle o zakończenie „pandemii” (czyli - „powietrza”), ile o powstrzymanie – przez Boga Wszechmogącego - światowego szaleństwa (pod przykrywką „pandemii”), które zmierza – z pomocą „pożytecznych idiotów”, celebrujących tzw. rządy – do globalnego totalitaryzmu, odzierającego człowieka z jakiejkolwiek godności, którą obdarzył każdego sam Nasz Stwórca i Zbawiciel!

Dlatego z pewnością nie przyłączę się do owych heretyckich „modłów”, które nam stręczy – niestety – papież Franciszek!

A co z Abp. S. Gądeckim i resztą naszego Episkopatu? Bo gdy chodzi o postawę „służebną” tzw. prymasa Polaka (choć niekoniecznie służebną… Kościołowi!), to nie mam najmniejszych wątpliwości..?!

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale