21 obserwujących
444 notki
336k odsłon
7499 odsłon

Zmiana warty w spółce Salon24.pl S.A.

Wykop Skomentuj348

Szanowni Państwo,

właściciele spółki Salon24.pl S.A. powierzyli mi obowiązki prezesa zarządu. Zastąpiłam na tym stanowisku Radka Krawczyka, który po prawie siedmiu latach pożegnał się z firmą. Bardzo dziękuję mu za wkład w zbudowanie i rozwój Salon24.pl. Radek był jego pomysłodawcą.
Przypomnę – wystartowaliśmy 16 października 2006 r. Salon24.pl był pierwszym takim przedsięwzięciem w polskim Internecie. Blogi założyli tu znani publicyści z prawa do lewa, a także tysiące „zwykłych” ludzi. W Salon24.pl od siedmiu  lat toczy się żywa debata na tematy ważne dla Polski. Za naszym przykładem poszło wielu innych.
Siedem lat temu zakładałam ten portal razem z moim mężem, Igorem. Przez pierwszy rok zajmowałam się redagowaniem strony głównej, kontaktami z autorami, korespondencją z użytkownikami. Potem na kilka lat rozstałam się z tym miejscem.
Teraz wracam, ale w innej roli. Jako prezes spółki będę dbać przede wszystkim o rozwój firmy. O to, by przynosiła dochody, które pozwolą utrzymać portal i umożliwią jego rozwój.
Salon24.pl pozostanie miejscem niezależnej, poważnej debaty. Nadal będziemy niepoprawnym politycznie forum wymiany myśli, otwartym dla każdego, niezależnie od światopoglądu. To się nie zmieni. Igor będzie wciąż obecny i tak jak dotąd będzie szefem merytorycznym. Będziemy angażować się w życie salonowej wspólnoty i uważnie wsłuchiwać się w Państwa głosy. 
Salon24.pl będzie się zmieniał i rozwijał. Chcemy otwierać się na nowe tematy, choć polityka nadal będzie tu dominować. Pierwsze zmiany zobaczycie Państwo już wkrótce.
Wykop Skomentuj348
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura