Blog
pogaduchy do poduchy
bravo01
bravo01 ---
3 obserwujących 162 notki 56382 odsłony
bravo01, 6 kwietnia 2017 r.

Wybuch gazu w Katowicach

127 1 0 A A A

Pamiętacie chyba wybuch gazu z kamienicy w Katowicach w którym zginęła rodzina dziennikarzy, chyba z tvn, opisująca wcześniej przekręty mafii węglowej czy paliwowej. Ta tragedia ma właśnie finał, winnych nie znaleziono, śledztwo umorzono. 

Polska to dziwny kraj w którym wszystkie zdarzenia, tragedie, śmierci w wypadkach i w samobójstwach są działem przypadku. Nigdy nie ma sprawców, celowego działania, osób trzecich. Polska to szczęśliwy kraj, który omija działalność grup przestępczych, mafii, zawodowych morderców. Gdzie jeszcze jest tak w świecie gdzie ludzie na stanowiskach, poważni politycy, odpowiedzialne jednostki, nagle postanawiają targnąć na swoje życie, ech, powieszę się na sznurze od żelazka, bez pomocy osób trzecich, ale tak żeby ich śmierć nie zanotował żaden świadek, żadna kamera. Tak się ustawiają żeby poza zasięgiem publiki. Nawet w pilnie strzeżonych celach potrafią się bez świadków powiesić.

Ten wybuch w katowickiej kamienicy był głośny, do tej pory stoją szczątki tego budynku, przypominają o tragedii. Winny ponoć był lokator, który rozmontował instalację gazową i poszedł spać, bez pomocy osób trzecich, oczywiście. Taki z niego twardziel, pomyślał że gaz się jego nie ima, z resztą nie wiadomo co pomyślał, śledztwo zostało ukierunkowanie na niego. Wg policji winny jest w zasadzie ten który nie żyje, nie poskarży się, nie udowodni swojej niewinności, a kto będzie taki odważny by stanąć w bronie honoru nieżywego? tylko w amerykańskich filmach to się zdarza.

Bezradność polskiej policji jest znamienna, nigdy nic nie wykrywa, nigdy nie ma osób trzecich, nawet morderstwo komendanta głównego policji było nie do rozwiązania. Padło na zwykłego złodzieja samochodów. Śmiechu warte.

Opublikowano: 06.04.2017 20:54.
Autor: bravo01
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jak ulice centrów miast opanują śniadzi to będzie jedyna możliwość dostania się do biura....
  • Ze złapanymi terrorystami w czasie akcji jest ten kłopot, że po śledztwie które nic nie...
  • Bardzo dobrze że ich zidentyfikowano, to pewno też wiedzą, znaczy się policja wie, z czego ta...

Tematy w dziale Rozmaitości