8 obserwujących
305 notek
100k odsłon
386 odsłon

Czym się zajmuje ABW?

Wykop Skomentuj7

Jak się spojrzy na ostatnie zdarzenia to staje się jasne, że ABW niczym się nie zajmuje. Jeżdżą sobie wypasionymi brykami produkcji niemieckiej, żrą w najlepszych knajpach razem ze swoimi mocodawcami, zabezpieczają (może) wizyty premiera i prezydenta w terenie, ale nie prowadzą żadnych działań w zakresie ochrony ludzi mających dostęp do najważniejszych informacji w państwie, żadnych działań wywiadowczych.

Ostatnia sprawa z Piebiakiem jest tego dowodem, vice minister prowadzi sobie korespondencję przez fejsa czy twiter z nieznaną osobą, kłapie dziobem jak mały jasio na podwórku i co? Nikt nic nie wie, za to onet wie. Od dawna wiadomo że onet jest finansowany i prowadzony przez niemiecki kapitał, w zakresie jego działalności na pewno leży dezinformacja Polaków, ale również działalność wywiadowcza. I zdarzył im się Piebiak, który kłapie dziobem, a ABW nic nie wie. Czy tą korespondencję prowadził ze służbowego komputera? To jest pytanie.

Sprawa bardzo podobna do tej z szefem KNF, który umawia się w swoim gabinecie z podejrzanym o oszustwa biznesmenem. Kłapie dziobem jak mały jasio i w dodatku daje się nagrywać.Nie inaczej jest z Kaczyńskim, który dał się nagrać szemranemu biznesmenowi.To zaczyna być denerwujące, Polska na pewno jest rozgrywana przez najpotężniejsze wywiady świata, a tu się okazuje że wysocy urzędnicy korespondują z nieznanymi osobami.

Czyż nie jest wielce prawdopodobne, że takich kłapaczy jest więcej? i są w kręgu zainteresowania obcych wywiadów i prowokatorów z krajowych mediów? A może kłapiący dziobami już są szantażowani? i tajne informacje wypływają szeroką strugą?

Czy Polska to rzeczywiście kupa kamieni? właściwie gruzu, z tego się nic nie zbuduje. Mam coraz większe obawy czy Polska przetrwa w świecie okrutnej rywalizacji leżąc pomiędzy dwoma zaborczymi mocarstwami, z V kolumną w kraju.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka