bravo02 bravo02
262
BLOG

Jeszcze o wyborach bez nerwów.

bravo02 bravo02 Polityka Obserwuj notkę 25

Te wybory, a raczej rezultat mnie raczej rozśmieszył niż zdenerwował. Rząd który przeprowadził Polskę przez zawirowania ostatnich 4 lat, rząd sukcesu, upadł z woli wyborców. Śmiesznie:)) Wygrała natomiast koalicja oszustów, którzy mieli już władzę, 8 lat. to okres nędzy i rozpaczy, o którym należałoby pamiętać żeby do władzy nie wrócili. Jednak wrócili!

Jest i śmiesznie i smuto bo albo Polacy-wyborcy są w większości idiotami, albo wybory zostały oszukane. Wg mnie obie te możliwości są prawdopodobne i w zasadzie obie odpowiadają w jakieś części za wynik wyborów. Wystarczy spijżeć na rozkład głosów wg powiatów i województw, a zobaczymy że ziemie tzw odzyskane głosowały na POlszewię, a reszta Polski (w zasadzie) na PIS.

Można powiedzieć że w tych zachodnich województwach wyborcy bardziej identyfikują się z niemcami niż z Polską, albo też że struktury antypolskie są tam bardziej ugruntowane, wrośnięte w ziemię, przywiezione na sowieckich tankach ze wschodu bo też wraz z sowieckimi tankami szli nie tylko repatrianci ze wschodu, ale również różnej maści komuniści. Zdobyli oni na tych terenach władzę, stali się elitami tych ziem  

Referendum, to jest dopiero śmieszne. Większość wyborców zignorowała referendum tak jakby ich nie dotyczyły pytania, a liczyło się tylko słowo Tuska. Nie uczestnicząc w referendu jednoznacznie opowiedzieli się za podwyższeniem wieku emerytalnego, haha, za sprzedażą ostatnich spółek skarbu państwa, czyli za ich prywatyzacją, opowiedzieli się wyborcy za napływem do Polski imigrantów z Afryki i Bliskiego wschodu, za rozbiórką ogrodzenia od Białorusi. W zasadzie opowiedzieli się za rozwiązaniem straży granicznej i zamiast finansować pograniczników można przecież budować domy i mieszkania dla czarnych.

Co prawda, głosowanie w referendum na nie nic nie znaczyło bo Tusk zapowiedział że i tak go nie uzna (jak wygra wybory) ale dawałoby wskazówkę o preferencjach Polaków. Niestety, wyborcy złożyli swój los w ręce Tuska z jego wilczymi oczami, a on zrobi to co mu niemcy każą. Wyborcy jednoznacznie stwierdzili że wola niemiecka jest najważniejsza, a oni chcą być niemieckimi niewolnikami, no choćby chłopami pańszczyźnianymi. Co za durnota. Zrobili na złość PIS-owi,? nie, sobie zrobili na złość, Brawo.

O samych wyborach później, albo wcale.

bravo02
O mnie bravo02

Hmm...

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka