5 obserwujących
387 notek
168k odsłon
591 odsłon

Totalna Targowica

Wykop Skomentuj38

Totalna opozycja która przyjęła zasadę:ULICA I ZAGRANICA, realizuje swój program już piąty rok. Po 1989r nie mieliśmy tak zawziętej opozycji, której nienawiść do rządzących odbiera rozum. W kraju często bywa to groteskowe i śmieszne. Niestety na forum UE i RE bywa groźne. Diagnozę wszyscy normalni ludzie znają, ale czy jest recepta na Targowicę, aby nie powtórzył się okres zaborów?

Manifestacje totalnych nie ustają, chociaż nie potęgują się, to jednak są.Popierający normalność i suwerenność naszego kraju piszą/np.ja/ , ale to za mało.

Kluby Gazety Polskiej na 8 lutego organizują manifestację poparcia dla zmian wprowadzanym przez Zjednoczona Prawicę i to jest bardzo dobre działanie. Wiadomo, że totalnym łatwiej organizować pikiety, marsze i manifestacje, ponieważ gro zwolenników Targowicy mieszka w W-wie. Łatwiej organizować protesty PRZECIW niż manifestacje ZA.

Mam nadzieję, że 8 lutego do W-wy przyjedzie tysiące zwolenników Dobrej Zmiany, aby ukrócić szkodliwe działania rodzimej Targowicy.


Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka