10 obserwujących
568 notek
233k odsłony
  134   1

Agrounia paliwem dla Lewicy

Michał Kołodziejczak-szef   Agrounii w sierpniu 2021r. złożył wniosek o przekształcenie stowarzyszenia w partię. Agrounia to przede wszystkim protesty, blokada dróg, wysypywanie żywności na ulicach. Inicjatorem wczorajszych protestów była Agrounia, ale tym razem żądania rolników w większości były zasadne, między innymi wysokie podwyżki nawozów sztucznych. Protesty odbyły się w około 50 miastach.

Protest rolników natychmiast wykorzystała opozycja, a przede wszystkim Lewica.

Dzisiaj w programie "Minęła8" Iwaniak wystrojony w różowy sweterek zaatakował rząd ZP nawiązując do wczorajszych protestów. Zwykle krytyka ze strony tego posła była merytoryczna, tym razem chaotyczne, niemerytoryczne, kłamliwe zarzuty Iwaniaka zadziwiły mnie niezmiernie. Prowadzący program Adrian Klarenbach słusznie zauważył, że Agrounia to już prawie koalicjant Lewicy.

Nie trudno sobie wyobrazić, że w 2023 r Agrounia wystartuje w wyborach, albo jako samodzielny twór, albo na listach Nowej Lewicy.

Podążając dalszym takiem myślenia już wyobrażam sobie rząd w którym jednym z koalicjantów będzie  Agrounia Kołodziejczaka -katastrofa!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka