Witek Witek
1190
BLOG

"Ja mam pełne wątpliwości, czy Zaharowa, którą on zna, dostała sygnał od niego..."

Witek Witek Agrounia Obserwuj temat Obserwuj notkę 32

Takich posłów wybrał sobie Suweren na najbliższe (prawdopodobnie) 4 lata:

"To jest kłamca, oszust i człowiek, który podpierał się półprawdami w wywiadzie.
Ja mam pew, pełne wątpliwości, czy Zaharowa, którą on zna, może dostała sygnał od niego - zaatakujcie Kołodziejczaka i wypowiedzcie się na jego temat (...)"

  Czyli idąc tropem myśli posła-elekta KO KOłodziejczaka wyłożonych za pomocą tej dziwnej składni nasuwa się wniosek =
= redaktor Robert Mazurek dał rzeczniczce prasowej (dyrektorowi departamentu informacji i prasy) MSZ RF Marii Władimirownie Zaharowej sygnał "zaatakujcie Kołodziejczaka i wypowiedzcie się na jego temat"
i ona ten sygnał (prawdopodobnie) otrzymała.

  Śledzę dość uważnie RUNET i wiadomości z kacapstanu, ale nie dostrzegłem ostatnio żadnych wypowiedzi Marii Władimirowny o Kołodziejczaku.
  Dla pewnej sprawdziłem w jej rodzimym języku i oddzielnej ruskiej wyszukiwarce Yandex.ru hasłem-szukaczem "Мария Захарова о Колодзиейчаке"
  Wynik - negatywny / Не найдено: колодзиейчаке
https://yandex.ru/search/?text=%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D0%BE+%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B7%D0%B8%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B5&search_source=dzen_desktop_safe&lr=21417

  Czyli na razie sygnału / zadania od redaktora Roberta Mazurka Maria Władimirowna nie wypełniła. (Bytheway: czyżby była niższym czynem od naszego polskiego wychowanka Lidzbark Warmińskiego? Cóż za kariera!)
Może dlatego, że właśnie w tym tygodniu padła ofiarą napaści słownej innego putinowskiego propagondona Satanowskiego, który nazwał ją publicznie "mocno chlejącą dziwką" (dosłownie "wiecznie pijana szmara" = пьяная шмара)

  Dla pełnego obrazu jeszcze ów wywiad posła-elekta Kołodziejczaka, w którym przyznał się, że nie wie, dokąd się dostał (Zgromadzenie Narodowe), ale o którym mówi, że "rozjechał" Roberta Mazurka i że to redaktor w nim"poległ" ...
Jak Kołodziejczak szkołę podstawową skończył, to ja nie wiem. Chyba że jaką specjalną...

https://www.youtube.com/watch?v=PnNT7FKEH-A

Up-date: Jednak Zaharowa o Kołodziejczaku mówila:
Rzeczniczka Kremla Maria Zacharowa pochwaliła Michała Kołodziejczaka, lidera AgroUnii, za wdarcie się do polskiego Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które spowodowało odwołanie spotkania ministra Roberta Telusa z jego ukraińskim odpowiednikiem. Mimo kolejnej tego typu „wpadki”, która napędzała rosyjską propagandę, Kołodziejczak nadal może liczyć na otwarte drzwi w największych mediach.
gpcodziennie.pl/817761-zacharowa-zachwycona-kolodziejczakiem.html

image

Oj, będzie wesoło w tej kadencji! Jest jeszcze (nie tylko) jeden przedstawiciel inteligencji ujemnej - jest rozważana ponoć nawet na stanowisko Marszałka Senatu:


PS  Jednak największą moją osobistą przykrością tegorocznych wyborów, moim największym rozczarowaniem polskimi wyborcami była reelekcja bezwzględnego karierowicza, który dostał się do gwarantującego bezkarność prawną Sejmu tym razem z list - o ironio! - Prawa i Sprawiedliwości.
Pisałem o nim tuż przed 15/10 w "Dobra zmiana posła Mejzy. Ile kosztował poseł na Sejm?"
https://www.salon24.pl/u/witas1972/1185512,dobra-zmiana-posla-mejzy
OO Mejzie i aferze z nim związanej - Mazurek & Stanowski sprzed roku.

  Nawet nie ponowne wybranie Franka "pijanego na ślepym rowerze", któremu też poświęciłem "Franek, jesteśmy z ciebie dumni!"  franek-jestesmy-z-ciebie-dumni
nawet nie Andruszkiewicza,
nawet nie ponowna reelekcja potworzyska w kobiecym ciele, które potrafiło po 10 latach wspólnego życia, radości i emocji wyrzucić swoje 2 psy do schroniska i jeszcze dumnie tłumaczyć się: "zamiast przywiązać do drzewa, uśpić lub zostawić na autostradzie - co niestety się zdarza - znalazłam moim ukochanym psiakom Czarnej i Mambie dom w dobrym schronisku dla zwierząt"
poslanka-scheuring-wyrzucila-swoje-psiaki-do-schroniska-teraz-bedzie-ministra-srodowiska

  Tamto powyżej to lewica postkomunistyczna (przynajmniej swoim szefem i działaczami), POlszewia, czy "katolik dla ubogich" (umysłowo) hołownia&gramatyka ltd. Mało mnie obchodzą gusta tamtejszej publiki.
  Ale żeby ze środka (pozycja 11) listy Zjednoczonej Prawicy narodowo-prawicowy "Suweren" w ilości 10162 (słownie: dziesięciu tysięcy stu sześćdziesięciu dwóch) amoralnych półgłówków wybrał na swojego przedstawiciela (czyli obraz ich marzeń i dążeń) tego politycznego kameleona wyciągającego pieniądze od rodziców nieuleczalnie chorych dzieci - świadczy to niestety, że odebilowanie i zbydlęcenie dotknęło również wyborców Prawa i Sprawiedliwości.
Bardzo smutne.
Bardzo.

Witek
O mnie Witek

  "..kilka Twoich powstańczych tekstów pisanych w sierpniu 2009 i Twoje komentarze i interpretacja faktów w tym opis próby połączenia Starego Miasta z Żoliborzem są niesamowite. Powiem szczerze, że te Twoje teksty, wraz z książką Zbigniewa Sadkowskiego "Honor i Ojczyzna", należały do głównych motywów mojego zainteresowania się szczegółami." ALMANZOR 22.08 ..."notki Witka, które - pisane na dużym poziomie adrenaliny - raczej się chłonie niż czyta." " Prawda o Powstaniu, rozpoznawana na poziomie wydarzeń związanych z poszczególnymi pododdziałami, osobami, czy miejskimi zaułkami ma niespodziewaną moc oczyszczania Pamięci z ideolog. stereotypów i kłamstw. Wszak Historia w gruncie rzeczy składa się z prywatnych historii. Prawda na poziomie Wilanowskiej_1 jest dużo bardziej namacalna i bezdyskusyjna niż na poziomie wielkiej polityki. Spoza Pańskiego tekstu wyłania się ten przedziwny napęd Bohaterów, o których Pan pisze. I nawet ten najgłębszy sens Ofiar, czynionych bez patosu i bez zbędnych górnolotności" JES pod "Dzień chwały największej baonu "Zośka" "350 lat temu Polakom i Ukraińcom zabrakło mądrości, wyrozumiałości, dojrzałości. Od buntu Chmielnickiego rozpoczął się powolny upadek naszego wspólnego państwa. Ukraińcy liczyli że pod berłem carów będzie im lepiej. Taras Szewczenko pisał o Chmielnickim "oj, Bohdanku, nierozumny synu..." Po 350 latach dostaliśmy, my Polacy i Ukraińcy, od losu drugą szansę. Wznieść się ponad wzajemne uprzedzenia, spróbować zrozumieć że historia i geografia dając nam takich a nie innych sąsiadów (Rosję i Niemcy) skazały nas na sojusz, jeżeli chcemy żyć w wolnych i niepodległych krajach. To powrót do naszej wspólnej historii, droga oczywiście ryzykowna na której czyha wiele niebezpieczeństw(...) "Более подлого, низкого, и враждебно настроенного к России и русским человека чем Witek, я в Салоне24 не видел" = "Bardziej podłego, nikczemnego i wrogo nastawionego do Rosji i Rosjan człowieka jak Witek, w Salonie24 nie widziałem" AKSKII 13.2.2013

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka