Sowiniec Sowiniec
3988
BLOG

Szczyt politycznego obciachu

Sowiniec Sowiniec PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 163

                 Czy można sobie wyobrazić większą polityczną żenadę od prawyborczej debaty prezydenckiej kandydatów Koalicji Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Jacka Jaśkowiaka?   

               Bezbarwna dyskusja dwojga ludzi nie mających najmniejszego pojęcia o podstawowych zagadnieniach nurtujących Polaków i wygłaszających na zmianę stek banałów potwierdza tezę, że KO nie ma żadnego pomysłu na skuteczne przeciwstawienie się Andrzejowi Dudzie.   

              Nie zdziwiłbym się, gdyby Szymon Hołownia uzyskał w pierwszej turze lepszy wynik od wybrańca Koalicji Obywatelskiej, ktokolwiek nim zostanie.


Sowiniec
O mnie Sowiniec

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (163)

Inne tematy w dziale Polityka