Blog
Sowiniec
Sowiniec
Sowiniec filozof, nauczyciel akademicki
293 obserwujących 3827 notek 4830215 odsłon
Sowiniec, 1 września 2018 r.

Widowiskowa porażka KOD-ziarzy

3375 436 0 A A A

                Garstka bezradnych w swej bezsilności, pozbawionych społecznego wsparcia i umiejętności artykułowania własnych poglądów sierot po PRL po raz kolejny wykrzykiwała dzisiaj w obecności Prezydenta RP słowo, którego znaczenia nie rozumie. Wychowana na sowieckich wzorach 15-osobowa grupka została zgaszona przez  głowę państwa trzema krótkimi zdaniami:  

              - To, że przeszkadzają nam tutaj, to oznacza dokładne zaprzeczenie temu, co ci państwo krzyczą. Są tutaj, ponieważ konstytucja jest przestrzegana - ich wolność zgromadzeń, ich wolność wyrażania swoich poglądów. Są tutaj, ponieważ przestrzegana jest demokracja. 

              Ciekawe, kiedy i gdzie znowu zobaczymy tę żałosną objazdową grupkę wrogów Konstytucji RP, demokracji i Polski. Bo tego, że ich wkrótce ujrzymy i usłyszymy jestem pewny. Głupoty w pewnym stadium rozwojowym nie sposób już uleczyć.

Opublikowano: 01.09.2018 17:46. Ostatnia aktualizacja: 01.09.2018 17:55.
Autor: Sowiniec
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

filozof-fenomenolog, autor "Zarysu filozofii spotkania" i "Filozofów o godnym życiu", harcerz, publicysta prasy krajowej i polonijnej, przewodniczący Komitetu Opieki nad Kopcem Józefa Piłsudskiego, rzecznik Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych w Krakowie, były reprezentant prasowy pułkownika/generała Ryszarda Kuklińskiego w Polsce

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @deda
  • @Animela Bzdura.
  • @Zosia Samosia

Tematy w dziale Społeczeństwo