302 obserwujących
4281 notek
5271k odsłon
1468 odsłon

Wałęsa uniknął mordobicia

Wykop Skomentuj60

                - Gdybym był młodszy, te 20-25 lat temu, pewnie bym mu obił mordę. Teraz pozostaje tylko politować się nad starym człowiekiem, który cierpi z powodu niespełnionych ambicji i tego, że wybrał życie w kłamstwie. Nawet znajduję w sobie jakieś współczucie wobec niego, gdy słyszę taki bełkot - tak skomentował w rozmowie z portalem wPolityce syn Anny Walentynowicz wypowiedź Lecha Wałęsy, który stwierdził na antenie Telewizji TVN 24, że jego matka zrobiła więcej złego niż bezpieka.   

                Janusz Walentynowicz dodał:  

               - A mówiąc z przymrużeniem oka, to mama rzeczywiście zrobiła więcej złego niż bezpieka, ale w takim sensie, że mówiła otwarcie, iż Wałęsa był „Bolkiem”, a bezpieka tego nie mówiła. Przy takim podejściu Wałęsa miał rację. Zaś „nocna zmiana” miała na celu właśnie to, by broń Boże nie zostali ujawnieni wszyscy ci „Bolkowie”. Prawda miała zostać głęboko zakopana.  

               Na pytanie dziennikarza portalu o to, jak Anna Walentynowciz traktowała blatowanie się swoich dawnych kolegów z opozycji z komunistami, jej syn odpowiedział:  

             - Była zażenowana, zła, rozczarowana. Zawiodła się na ludziach, z którymi wcześniej bardzo blisko współpracowała, którym ufała, a którzy okazali się zwykłymi koniunkturalistami.


Wykop Skomentuj60
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka