311 obserwujących
4758 notek
5789k odsłon
363 odsłony

Komunizm to takie samo ludobójstwo jak faszyzm i nazizm

Wykop Skomentuj81

             Policjanci z komisariatu w podkrakowskich Zielonkach wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie zatrzymali 40-latka podejrzanego o propagowanie na portalu społecznościowym treści faszystowskich w postaci znaków i symboli faszyzmu, a także posiadanie narkotyków oraz kierowanie gróźb karalnych pod adresem bliskich - poinformowała Polska Agencja Prasowa.    

            W związku z tymi zarzutami grozi mu kara do trzech lat więzienia.

             Bardzo mnie cieszy skuteczność naszej policji w zwalczaniu upubliczniania symboli faszyzmu. Mam nadzieję, że z podobnym zapałem będą też ścigani wszyscy, do których można zastosować artykuł 256. Kodeksu karnego zakazujący propagowanie nie tylko faszystowskiego, ale każdego innego totalitarnego ustroju państwa, a także odwołujące się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu oraz komunizmu partie, czego zabrania artykuł 13. Konstytucji RP.

            Jeżeli ściga się - co w pełni popieram - ludzi z dumą obnoszących się ze swastyką i deklarujących swój szacunek do Adolfa Hitlera, to tak samo należy potraktować sieroty po PRL bezkarnie używające w przestrzeni publicznej symbole sierpa i młota oraz nie kryjące podziwu dla Józefa Stalina czy Che Guevary.

             Z rosnącą niecierpliwością czekam na takie działania policji i prokuratury, jak również na wniosek Prokuratury Generalnej RP do Trybunału Stanu o delegalizację Komunistycznej Partii Polski, której funkcjonowanie w III Rzeczypospolitej jest jawną drwiną z niepodległości naszego państwa ufundowanej na zwycięstwie nad hitlerowskim nazizmem i stalinowskim komunizmem.


Wykop Skomentuj81
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo