70 obserwujących
341 notek
378k odsłon
  327   0

"Wydarzenie o znamionach cudu eucharystycznego"

 

Ostatecznie w orzeczeniu Zakładu Medycyny Sądowej czytamy: „W obrazie histopatologicznym stwierdzono fragmenty tkankowe zawierające pofragmentowane części mięśnia poprzecznie prążkowanego. (…) Całość obrazu (…) jest najbardziej podobna do mięśnia sercowego” (…) ze zmianami, które „często towarzyszą agonii”. Badania genetyczne wskazują na ludzkie pochodzenie tkanki.

http://www.diecezja.legnica.pl/documents/521

 

image
 

Krzysztof MazurJeżeli znaloziono mięsień sercowy zmarłej osoby, to mi wygląda na sprawę dla prokuratury. Gdzie jest reszta ciała? Jaka jest przyczyna zgonu? Czy nie było udziału 'osób trzecich'?

image
 

Natalia Hellerta może ze 100 lat temu ciemny lud by łyknął taki cud bez zastrzeżeń a teraz gdy kazdy ma przynajmniej 3 klasy podstawówki musicie się bardziej wysilić:))))))

 

image
 

Zbigniew Śliz ·

Sprzedam tanio szczebel drabiny, która śniła się Jakubowi.

 

image
 

Robert Biskowski ·

Katolicyzm sie sypie, młodzi ludzie odchodzą od tej instytucji, wyznawcy maja w głebokim poważaniu co mówi plebanek na mszy, trzeba swoje zalecenia i dogmaty instalować w prawie, na mszy z okazji 1050 rocznicy w Poznaniu koncelebratorem bedzie facet odsunięty przez JP2 za gwałcenie młodych kleryków, cuda są potrzebne, oj sztab marketingowy Kk pracuje dzień i noc....firma traci rynek, trzeba cudów....

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo