"tradycyjnie ograno nas jak stado bezmózgich baranów"
Proszę patrzeć szerzej. My ograliśmy Rosję. Podstawiliśmy jej nogę - ukraińską nogę - wskutek czego ona wyłożyła się na pysk i wybiła sobie zęby. I w najbliższym czasie nas nie pogryzie. Cała reszta to didaskalia.


Komentarze
Pokaż komentarze (6)