challenger challenger
158
BLOG

Komentarz do notki: Jak to dobrze, że znów jest źle

challenger challenger Polityka Obserwuj notkę 6
Ponieważ automatyczny cenzor salonowy uporczywie wyrzuca mój komentarz do notki "Jak to dobrze, że znów jest źle" blogera @dzierzba (nawet po usunięciu wszystkich potencjalnie kontrowersyjnych słów), zamieszczam go tutaj.


"tradycyjnie ograno nas jak stado bezmózgich baranów"

Proszę patrzeć szerzej. My ograliśmy Rosję. Podstawiliśmy jej nogę - ukraińską nogę - wskutek czego ona wyłożyła się na pysk i wybiła sobie zęby. I w najbliższym czasie nas nie pogryzie. Cała reszta to didaskalia.

challenger
O mnie challenger

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (6)

Inne tematy w dziale Polityka