Wszystko o oddłużaniu.
Oddłużanie. Upadłość konsumencka oraz przedsiębiorców. Sprawy sądowe i pisma procesowe. www.conectum.pl Oddłużanie. Upadłość konsumencka. Kredyty oddłużeniowe. Prawo. Conectum. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o oddłużaniu.
1 obserwujący
23 notki
51k odsłon
  2254   0

Masz ponad 30 lat ? Pójdziesz w kamasze za ok. 1920 zł.

Wojskowa Komenda Uzupełnień Rekrutuje
Wojskowa Komenda Uzupełnień Rekrutuje

Jeden z naszych subskrybentów i stałych ekspertów zechciał podzielić się z nami korespondencją, którą otrzymał z Wojskowej Komendy Uzupełnień [WKU]. Jest 36-letnim doktorem prawa. Kiedy miał 18 lat obowiązkowo wysłano go na Wojskową Komendę Uzupełnień.

Marcin powchodzi z podwarszawskiego miasteczka. Jest 36-letnim doktorem prawa. Kiedy miał 18 lat obowiązkowo wysłano go na Wojskową Komendę Uzupełnień. Aby się rozwijać a przy okazji uniknąć zaciągu zdecydował się na studia – … prawnicze. W 2006 roku z wyróżnieniem zakończył naukę na UW. Następnie się doktoryzował. Podczas studiów poznał swoją żonę, z którą na chwilę obecną ma 3-kę dzieci, dwie córki i syna.

Marcin wrzucił nam informację z Wojskowej Komendy Uzupełnień o tym, że chcą aby poszedł w kamasze. Aby podjął obowiązki w ramach Narodowych Sił Rezerwowych. Przygotowawcza służba wojskowa dla człowieka, który posiada od kilkunastu lat rodzinę. 36-letni facet. Wynagrodzenie ok. 1920 zł. Oczywiście jeśli zostanie szeregowym dostanie mniej! (sic!) 

Czy w wojsku nie obowiązuje minimalna krajowa i najniższe wynagrodzenie? Posłowie! To jak to jest?! 

http://forum-oddluzanie.pl/polacy-nie-wiedza-czym-jest-kwota-brutto-i-netto/ 

Marcin zdał retoryczne pytanie. Czy właśnie na naszych oczach nie tworzy się państwo, dążący do całkowitej władzy nad społeczeństwem za pomocą propagandy informacyjnej, telewizyjnej, tajnych służb, wojska i jednej słusznej partii, która chcę się uzyskać władzę za pomocą służb wojskowych? 

Służba taka pozwoli na: „ zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje, pozwoli stać się liderem w swoim środowisku.. „ 

 Z ciekawostek, Marcin jest specjalistą postępowania z firmami windykacyjnymi: 

http://forum-oddluzanie.pl/jak-reklamuja-sie-firmy-windykacyjne-uwaga-na-chwytliwe-reklamy/

A co na to żona Marcina? Marcin dawaj!! 

„Adwokaci go nienawidzą! Poszedł na prawo by mieć większe wpływy stając się żołnierzem!”

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo