7 obserwujących
67 notek
70k odsłon
761 odsłon

Ustawka pod TVP czyli gdyby żył George Romero

Paradoks
Paradoks
Wykop Skomentuj7

W którymś z wczorajszych komentarzy napisałem, że obejrzałem filmik spod TVP, w którym wyrazy społecznej dezapropaty dotarły do Ogórek Magdaleny.

Patrzyłem i słuchałem ważkich słów grona protestujących osób. Serce rosło, gdy słuchałem rymów, zaśpiewów i bon motów skierowanych p-ko kłamliwej i faszyzującej pseudo dziennikarce. Obrzydliwej do tego, co jest bardziej oczywiste niż oczywista oczywistość. Na marginesie - w przypadku Pani Ogórek ostrze skalpela i jad kiełbasiany wykreowały całkiem niebrzydką, ale widać dalece brzydszą od statystycznej protestantki, kobietę. 

Do rzeczy.

Ktoś z Salonowiczów zasugerował, że zajście pod TVP to prymitywna ustawka trzymających władzę. I to jest najprawdziwsza prawda! Mało, to ledwie wierzchołek góry lodowej niecnego planu animatorów "dobrej" zmiany. Oni stworzyli ten cały KOD i Obywateli RP. Oni kawałek po kawałku budują totalną opozycję, ostatnio na tapet (bez dwuznaczności) położyli Biedronia. Czemu tak uważam? Wystarczy popatrzeć na i posłuchać Kijowskich, Petrów, Scheuringów Wielgusów etc,.Lubnauerow, Myszków Agresorków, Schetynów, Szczerbów, Budków, tramwajarek Krzywonosów, noblistów Wałęsów, zdekomunizowanych Sikorskich stojących w jednym szeregu  Millerami i Cimoszkami, Kasprzaków i Farmazonów z ubywateli czy innych Rudych tudzież jeszcze bardziej głupawych i pokracznych, by zrozumieć że ww osobnicy nie znaleźli się w jednym miejscu z własnej nieprzymuszonej woli, bo nikt przecież castingu do cyrku nie przeprowadzał. Ktoś ich do tego przymusił, tak jak i wczorajsze pojękujące cienie, które oblazły samochód Magdy O. Podejrzewam, że to wraży PiS wraz pokutującym za swe pełne grozy filmy duchem George Romero, który z zaświatów może kręcić "Ostateczny zmierzch żywych trupów" nie potrzebując do tego stosować jakiejkolwiek charakteryzacji. Ma na wyciągnięcie kamery beznamiętną nienawiść w zamglonych oczach, potępieńcze wycie i brak jakiegokolwiek życia.

Oby.

Amen.

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura