Moim skromnym zdaniem
"Umiejcie prawidłowo ocenić to, co jest w was i wokół was! Umiejcie wartościować, rozróżniać, wybierać!" JP II
10 obserwujących
61 notek
58k odsłon
  2912   0

Nie zabijaj

Łono kobiety jest świątynią Życia. Rolą człowieka jest dać Życie nowemu pokoleniu, bo rodzaj ludzki ma trwać. Bez względu na nasze indywidualne potrzeby i wygody, mamy zapewnić ciągłość życia. Jako ludzie otrzymaliśmy też dar, jakim jest rozum i wolna wola. Ponieważ jesteśmy stworzeniami stadnymi i przez tysiące lat konstruowaliśmy różnego rodzaju byty w celu zapewnienia sobie i najbliższemu otoczeniu (rodzina, cała społeczność) głównie bezpieczeństwa, to nie zawsze dobro jednostki jest dobrem ogółu. Ale zawsze, we własnych (przez tysiące lat budowanych) państwach szczególnej ochronie podlegały dzieci. Z kolei najeźdźca – wróg bardzo często eliminowanie przeciwnika rozpoczynał od dzieci (przyszłych żołnierzy) i kobiet -dających życie i wychowujących dzieci – przyszłych żołnierzy.

Każdy rozumny człowiek widzi, że to, co się obecnie dzieje to jest cywilizacja śmierci tylko w innej formie. Już nie morduje się widłami, bagnetami a nawet pistoletami czy gazem, lecz „kulturalnie” na fotelu ginekologicznym pod pretekstem „wad płodu”. A kobieta staje się panią życia i śmierci. Ale czy to na pewno ona decyduje, kto może się urodzić a kto nie? Przecież, że ona sama z siebie nie jest tym demonem śmierci. Każda normalna mama, która rodziła wie, że instynkt macierzyński jest tak silny, że jest gotowa poświęcić własne życie dla ratowania życia dziecka. Więc dlaczego tak się dzieje? Dlaczego pod pretekstem ich dobra (niechcianej ciąży)robi się z nich dzieciobójczynie? a co z ciągłością pokoleniową?

A tak w ogóle to skąd się bierze ciąża, głównie ta niechciana, bo o tym jest mowa? Gdzie jest jej sprawca? Zaciera ślady na ulicach? udziałem w tzw strajku kobiet, niszcząc banery prolajferów, przypinając sobie tzw. piorunek dla mnie jednoznacznie kojarzący się z niosącymi śmierć formacjami niemieckimi. Na portalach społecznościowych tak chętnie lajkując wydarzenia, wpisy i artykuły proaborcyjne? Dla mnie taki facet natychmiast przestaje być mężczyzną. Gdyż to mężczyźni bardzo często nakłaniają swoje żony/partnerki do skrobanki, używając szantażu emocjonalnego straszą swe partnerki odejściem. Kobiety bardzo często ulegają temu szantażowi a te, które nie uległy prędzej czy później zostają same z dzieckiem. A jeśli dziecko urodzi się chore czy zachoruje po urodzeniu, to rozstanie (porzucenie rodziny) następuje bardzo szybko.

Jako społeczeństwa wychowaliśmy potworów, żądających wszystkiego „na życzenie”. To nie tylko o skrobanki chodzi ale także o: „mieszkanie na życzenie”, samochód na życzenie” itp. Zapominając po drodze nauk o odpowiedzialności za siebie i innych oraz za swoje czyny. Czyli ma być także „sex bez odpowiedzialności i na życzenie” bo nikt takiemu facetowi nie powiedział, że kobiety należy szanować i że konsekwencją nieodpowiedzialnego seksu może być ciąża. On żyje w jakimś odrealnionym świecie, fikcyjnym (z gier i filmów) świecie. Ma potrzebę więc idzie i ją sobie bierze. Często gwałtem bo nikt mu nie powiedział, że gwałt to zło, że kobieta to wrażliwy człowiek i bardzo łatwo ją zranić i skrzywdzić na całe życie. Wiele pań, które widzę na tych protestach było przynajmniej raz skrzywdzone, bo ta agresja nie bierze się znikąd. Po pierwsze – wykorzystana seksualnie, po drugie – została sama z dzieckiem, bardzo często nieświadomie pielęgnuje swoją złość przez całe życie a upust złości daje m.in. na takich demonstracjach.

A jeżeli ich (kobiety i mężczyzny) zamiarem jest nieodpowiedzialne spowodowanie ciąży ale świadome bo mieliby możliwość dokonania aborcji na życzenie, to jestem za wprowadzeniem prawa do kastracji takich osób. Nieodpowiedzialni ludzie nie powinni mieć prawa do rozrodczości. Pisałam już o tym.

Podejmując współżycie, nawet dorośli i dojrzali mężczyźni nie myślą o konsekwencjach, a po fakcie „to co nie zabezpieczyłaś się”, „ja nie będę płacił za skrobanki ale musisz usunąć. Jak? Twoja sprawa”, „koniec z nami” lub znika „po angielsku”.

W ten sposób mnóstwo Mam pozostaje same z dzieckiem i problemami. Wraz z poczęciem dziecka u mamy pojawia się silny instynkt macierzyński, który nie pozwala na zabicie dziecka. Nie wszystkie kobiety otrzymały ten dar albo jeszcze go nie doznały albo są bardzo skrzywdzone i/lub zmanipulowane żądając aborcji na życzenie. Bo w tej całej zadymie na ulicach wcale nie chodzi o dobro kobiet czy dzieci chorych, lecz o politykę. Protestujące kobiety, jesteście tylko „podnóżkami” dla kilku przyszłych (mam nadzieję, że nie) polityków i dla rozwoju przemysłu aborcyjnego.

Mnie też nie raz nachodzą wątpliwości, np. w sytuacjach kiedy matka namawiana do aborcji odmawia a po latach syn, któremu dała życie i wychowała sama, bo ojciec dziecka ich zostawił, umiera poniewierana i głodzona w ostatnich latach swojego życia przez syna i jego rodzinę.

Lubię to! Skomentuj125 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo