31 obserwujących
5410 notek
1922k odsłony
168 odsłon

Słowo o wyborcach Krzysztofa Bosaka

Wykop Skomentuj3

Nie znam zbyt wielu wyborców Krzysztofa Bosaka, ale na pewno jest ich więcej, niż członków samej Konfederacji. Oznacza to tyle, że na Krzysztofa Bosaka w I turze zagłosowało wiele osób nie będących członkiem jakiejkolwiek partii. Oznacza to również, że wśród wyborców Krzysztofa Bosaka znaleźli się także i członkowie różnych partii politycznych i kto wie, czy nie było ich więcej ze środowisk wywodzących się z partii Prawo i Sprawiedliwość. 

Na pewno wiele tych osób miało świadomość, że sam Krzysztof Bosak może nie uzyskać właściwego poparcia, by zostać prezydentem państwa. A tego by chcieli na podstawie jego wypowiedzi publikowanych przez sieć Internet. Często na uwagę w tej sprawie mówili wprost - że chcieliby coś zmienić a był to jedynie wyraz ich osobistego zawodu skutecznością Zjednoczonej Prawicy w ogólności a Prawa i Sprawiedliwość w szczególności.

Nie ukrywali też, że w przypadku ewentualnej "dogrywki" nie wykluczają poparcia dla kandydata PiS.

Dlatego słowa K. Bosaka, że żadnemu kandydatowi nie udziela pełnego poparcia, należy uznać jako zwykły koniunkturalizm - aby mieć zdecydowany wpływ na politykę kandydata, który uzyska zwycięstwo w dniu 12 lipca 2020. Podobnie było w koalicji PiS z A. Lepperem i innymi liderami partii, o których już od dawna nawet nie wspomina się.

Jarosław Kaczyński ma już za sobą doświadczenia koalicji targanej interesami partii kanapowych - a taką zdaje się być przywództwo Krzysztofa Bosaka...


image

https://www.salon24.pl/u/dobrezycie/1061495,wybierajac-trzaskowskiego-otwierasz-droge-budce
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka