32 obserwujących
5492 notki
1951k odsłon
132 odsłony

Medialne spekulacje a TV-PiS...

Wykop Skomentuj

Sposób prowadzenia rozmowy w mediach jest różny. Wiele przykładów takich wywiadów można sobie podejrzeć za pośrednictwem sieci internetu. Niestety, w dużej części są to próby dziennikarskiej narracji a politycy zapraszani do udziału w wywiadzie mają tylko uwiarygodnić danego dziennikarza.

Niestety, rzetelność dziennikarska jest tutaj raczej na bardzo dalekim planie. Liczy się w miarę kontrowersyjne przeprowadzenie rozmowy...

Zresztą, zobaczcie sami. Żenada totalna.https://youtu.be/RTWDswgsSQY


Uważam, że politycy bardzo poważnie powinni zastanawiać się, komu udzielą wywiadu a media - bardzo kontrowersyjne w sposobie przeprowadzenia takiego wywiadu - nie muszą cieszyć się monopolem władzy medialnej.

Osobiście uważam, że powinny istnieć rzetelne media, które profesjonalnie przedstawią program zarządzania państwem. Nie myślę tu o mediach całkowicie podporządkowanych określonej tendencji. Uważam, że należy umożliwić realizację programu rozwoju mediów niezależnych od polityki. Trudno jest wyobrazić sobie też funkcjonowanie takiego medium bez finansowania. Lecz autorytet wyrabia się przez dziesiątki lat funkcjonowania. Rzetelność prezentacji informacji powinna zaprocentować - a obecnie walka o utrzymanie się firmy jest bardzo trudna. 

Uważam, że do uzyskania właściwego standardu w mediach MUSI mieć miejsce polityka interwencyjna państwa. Z jednej strony - widzowie sami wybiorą sobie nadawcę, który będzie prezentował program godny poziomu widzów. A osoby publiczne powinny bardzo starannie wybierać media, którym udzielą wywiadu...
Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura