elementy programu
Ściąga dla partii politycznych
9 obserwujących
496 notek
127k odsłon
200 odsłon

Zbrodnie poprawności politycznej

Wykop Skomentuj7

W styczniowym Świecie Nauki jest artykuł: "Zakończmy ten koszmar" napisany przez muzułmankę i lekarkę, która obrzezanie łechtaczki nazywa "zbrodnią przeciwko ludzkości". Okazuje się, że w USA dokonuje się bardzo wielu takich przestępstw, a skazania są wyjątkowe. W wielu stanach prawo nawet nie ściga lekarzy, okaleczających dziewczynki. W niektórych nie ściga się rodziców, którzy wywożą dziewczynki za granicę w celu okaleczenia. W praktyce ten proceder jest nawet w USA niemal bezkarny. W dodatku pojawiają się naciski, aby tę zbrodnię zaakceptować, jako „akt dostosowania kulturowego”.

Ciekawi mnie, czy w Polsce wycinanie łechtaczki dziewczynkom jest dozwolone? Jeśli jest, to nasza partia wpisze do swojego programu wprowadzenia zapisów do kodeksu karnego, które jednoznacznie określą wycinanie łechtaczki jako przestępstwo.

Będziemy także prowadzić szerszą kampanię przeciwko innym zbrodniom poprawności politycznej, czyli zbrodniom tolerowanych przez prawo, zaliczające je do rytuałów religijnych i innych "aktów dostosowanie kulturowego".


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka