doku doku
356
BLOG

Dwie inwazje jednocześnie - czy to przypadek?

doku doku Polityka Obserwuj notkę 11

Faktem jest, że właśnie teraz - podczas trwającej inwazji Rosji na Ukrainę - terroryści z Hamasu okupującego Palestynę przeprowadzili inwazję na Izrael. Warto o tym pamiętać, bo rosyjska agentura każe swoim propagandzistom zapomnieć o tym i prorosyjscy dziennikarze nabrali wody w usta. A przecież wydarzyła się rzecz niesłychana - zbrodnia wcześnie niespotykana. Hamasowcy przekopali się tunelami pod terytorium Izraela, wypełzli po cichu spod ziemi i zaczęli mordować żydowskie kobiety i dzieci. Dlaczego Hamas to zrobił?

Można oczywiście kombinować prostacko, psychologicznie, np. że Hamas nienawidzi  Palestyńczyków, więc sprowokował Izrael, albo coś w stylu: komunistyczny Hamas uznał, że Palestyńczycy już zbyt długo żyją bez wojny, więc stają się trudniejsi do władania, więc zgodnie z zasadą Orwella zaatakowali Izrael, gdyż komunistyczny władca powinien zawsze prowadzić wojnę z wrogiem zewnętrznym... tak można ględzić w nieskończoność.

Aby naprawdę zrozumieć, trzeba sięgnąć do podstaw, źródeł i przyczyn. Skąd się wziął Hamas i czym jest? Odpowiedź jest prosta (prawda, że najważniejsze jest dobrze postawić pytanie - do razu wszystko staje się jasne). Hamas powstał, jako gałąź Bractwa Muzułmańskiego, które zaczynało jeszcze przed II Wojną, jako egipska młodzieżówka islamska, która starała się walczyć z zachodnimi wpływami w Egipcie. W czasie II Wojny Bractwo walczyło po stronie Niemców przeciwko Anglikom i pomagało Niemcom werbować muzułmanów do SS. Zacytuję fragment z Wikipedii:

"Wielki Mufti udał się do Niemiec w czasie wojny i pomagał rekrutować międzynarodowe oddziały SS, złożone z muzułmanów. Mufti przyczynił się czynnie do powstania pułku „Mussulmanischen SS Neu-Turkistan”. Trzonem tej formacji mieli być członkowie batalionów wschodnich (kolaboranckie jednostki z obszaru ZSRR), głównie muzułmańscy Turkmeni. Uzupełniano ją potem stopniowo muzułmanami pracującymi jako przymusowa siła robocza w Niemczech. Jednostka uczestniczyła m.in. w tłumieniu Powstania Warszawskiego i powstania na Słowacji".

Po wojnie Bractwo było sławne dzięki ciągłym zamachom na prezydenta Egiptu. Niektóre z tych zamachów były udane, a niektóre nie. Po nieudanym zamachy Bractwo było delegalizowane, po udanym zamachu zastraszone władze legalizowały Bractwo... i tak w kółko. Epizody delegalizacyjne skutkowały aresztowaniami i sądami, więc egipscy naziści rozpełzali się po świecie... i tak właśnie powstał Hamas - egipscy naziści w Palestynie.

A teraz czym jest Hamas? Aby to zrozumieć, trzeba się cofnąć do rosyjskiej zdrady Izraela. W 1967 Rosjanie byli wściekli, gdyż Izrael przyjął pomoc od Amerykanów. To bardzo ważne, więc warto to podkreślić: Izrael był wtedy częścią imperium zła, tak jak Polska czy Kuba, a mimo to Amerykanie nie odmawiali pomocy potrzebującym. Jednak imperium zła rządzi się innymi zasadami - zasadami zła, np. nie wolno przyjmować pomocy z zewnątrz. W imperium zła każdy musi być posłuszny władzy, a skoro imperator nakazuje nienawidzić USA, to poddani muszą nienawidzić. Przyjęcie pomocy jest zdradą. Za tę zdradę Rosja rozpętała w 1967 roku piekło - ze wszystkich stron świata ruszyły na Izrael muzułmańskie armie imperium zła... i Rosja przegrała tę wojnę. To było straszne upokorzenie. Rosja zaprzysięgła Izraelowi wieczną nienawiść.

Rosjanie na całym świecie pozakładali obozy szkoleniowe dla islamskich terrorystów. Naziści z Bractwa Muzułmańskiego byli idealnymi kandydatami na nowych terrorystów, wyszkolonych wg knajackich metod bolszewików. Z czasem Rosjanie zaczęli werbować terrorystów innych narodowości: Persów spośród strażników rewolucji, Syryjczyków i Irakijczyków spośród baasistów, Sudańczyków, Pakistańczyków itd. Celem wszystkich tych grup było oczywiście zniszczenie Izraela - za to Rosjanie płacili, więc nawet nienawiść do Anglików i Amerykanów musiała zejść na drugi plan. W ten sposób Rosjanie przejęli kontrolę nad Hamasem i innymi arabskimi bolszewikami.

Tak więc Hamas, kiedy powstał w 1987 roku, powstał już jako satelita imperium zła. To już nie byli nazistowscy zbrodniarze podlegający Wielkiemu Muftiemu, to byli terroryści nowego typu, podporządkowani Moskwie.

Wszystko składa się w całość, zataczając krąg zła: najpierw bolszewicy, potem naziści stworzeni przez bolszewików, naziści egipscy, terroryzm stworzony przez egipskich nazistów, bolszewickie obozy dla terrorystów i stworzenie nowego terroryzmu, łączącego bolszewizm, nazizm i islam w nową jakość. Jest więc jasne, że Hamas wypełzł z tuneli i zaatakował Izrael na rozkaz z Moskwy, dokładnie wtedy, kiedy było to dla Rosji wygodne. Inwazja na Izrael przyćmiła inwazję na Ukrainę i przyczyniła się do konsolidacji prorosyjskich sił politycznych na świecie.

Inwazja na Ukrainę odebrała Rosji poparcie wielu narodów, inwazja na Izrael pozwoliła Rosji poszczuć swój dawny prorosyjski świat przeciwko Żydom. Rosyjska agentura szczuje ludzi przeciwko Izraelowi, który znów padł ofiarą agresji i ma czelność skutecznie się bronić.

Ta równoległa inwazja nie jest przypadkiem - inwazja na Ukrainę i inwazja na Izrael to skoordynowany atak imperium zła na wolny świat. A najbardziej znów cierpią Palestyńczycy - zakładnicy terrorystów z Hamasu okupującego  Palestynę.


doku
O mnie doku

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka