Patrzone z Kanady
Dał nam przykład Bonaparte jak zwyciȩżać mamy... "If you start to take Vienna, take Vienna"- Bonaparte
6 obserwujących
240 notek
137k odsłon
510 odsłon

Jeśli w USA jest America First, to czy u nas bedzie “Przede Wszystkim Polska”?

Wykop Skomentuj43

Środowisko PiS nie powinno mieć chyba wiekszego problemu z programem wyborczym oraz z wymyśleniem haseł wyborczych i filozofią rządzenia na najbliższe 4 lata po 2019 roku.

Ciekawe tematy na debatę wyborcza pojawiają się same, choćby na przykład ostatni atak Żydów na Polskę czy fakt inwestowania miasta Warszawy w ekonomie Korei (tramwaje) a nie w ekonomię Polską.

Odpowiedzią na hasła wyborcze opozycji które zawierają się jedynie w wołaniu o odsunięcie PiS od władzy i o jakieś tęczowych rewolucje, hasłem wyborczym PiSu które by jednocześnie było mądre i patriotyczne jest na przykład patriotycznee hasło “Przede Wszystkim Polska”.

No bo przecież o Polskę tu chodzi i o dobro Polaków.

Przede Wszystkim Polska jest niby w tym samym duchu co America First w USA, więc skoro hasło America First i związana z nim filozofia reform i rządzenia przez Administrację Donalda Trumpa zadziałało w USA to nie ma powodu dlaczego miało by u nas nie zadziałać.

Zadania które stoją przed PiS to po pierwsze wygrać wybory parlamentarne, po drugie zdobyć większość konstytucyjną i po trzecie zdobyć jak najwięcej miejsc w parlamencie europejskim.

Odsunięcie szkodników od Polityki też jest ważnym celem i stanowi istotny zadanie pracy organicznej nad Polska i nad reformami.

Pozostaje więc pytanie czy powinno się te cele próbować osiągać używając programu państwowo- patriotycznego, czy poprzez kontynuacje programów społecznych. Program patriotyczny w sposób jasny oddziela niezrozumiałych dla przeciętnego obywatela totalniaków od reszty polskiego społeczeństwa. Patriotyzm i Państwowość Polska to tereny ekskluzywne gdzie żadne SLD, PSL, Wiosna czy PO nie wlezą.

Polska potrzebuje klasy rządzącej która powinna pomagać Polakom się bogacić tym samym bronić Polaków przed atakami zarówno żydowskimi i rosyjskimi z zewnątrz i przed nieuczciwą konkurencją w businesie.

Polska potrzebuje również merytorycznej a nie totalnej opozycji, ponieważ bez odpowiedniego balansu i dialogu miedzy tymi co rządza i tymi co im patrzą na ręce żaden program, żadnej partii nie będzie mógł być realizowany efektywnie.Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka